У Вільховецькій громаді будують аквапарк (ФОТО)

Два плавальні басейни з системою обігріву – для дорослих та дітей, водні гірки, зона відпочинку з виглядом на навколишні вершини – усе це незабаром стане реальністю у селі Вільхівці на Тячівщині.

Тут будують сучасний аквапарк, який стане не лише доступним варіантом відпочинку для місцевих мешканців, а і туристичним магнітом для гостей.


Будувати водний комплекс почали на початку червня – вирили котлован, залили основу під басейни. На закупівлю басейну та гірок провели тендер та визначили постачальників. Отож до кінця літа аквапарк планують здати в експлуатацію. 


Працюватиме з травня по вересень.


Нещодавно з проектом будівництва аквапарку Вільховецька громада увійшла до списку фіналістів всеукраїнського телевізійного конкурсу «Наша громада». У разі перемоги зможуть залучити співфінансування у 500 тисяч гривень. Та в будь-якому разі кошти на будівництво вже закладені у місцевому бюджеті. Долучаться і місцеві підприємці, які взяли на себе 15% фінансування.


Територію навколо аквапарку теж планують розвивати – поруч сучасний стадіон, на якому встановлять ще й майданчик для силових видів спорту. Вже виготовлений проект реконструкції дамби та облаштування набережної з відпочинковою зоною, пляжем, освітленням, пішохідними та велодоріжками протяжністю у 2 кілометри.


Територія навколо аквапарку стане окрасою громади, сприятиме її туристичній привабливості та мотивуватиме дітей і молодь до здорового способу життя. Адже у планах – проведення занять з плавання для школярів. Крім цього, у басейні займатимуться з «особливими» вихованцями інклюзивно-ресурсного центру, що працює в громаді.
Н.Маджара для Tyachiv.com.ua

 

 

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply