У Тячеві провели 16-ту Прощу народів і національностей (ФОТО)

11 липня у Тячеві, на польовому престолі біля каплички Зарваницької Богородиці, під егідою Мукачівської греко-католицької єпархії, провели вже шістнадцяту Прошу народів і національностей. Цього року греко-католики Закарпаття відзначать цілий ряд ювілейних дат, зокрема, 20-ліття зарахування до лику святих єпископа Теодора Ромжі, яке здійснив Папа Римський Іван Павло Другий під час візиту в Україну.

У заході взяв участь Владика Мукачівської греко-католицької єпархії Ніл (Лущак).

Паломники зібралися, щоби подякувати Богу за те, що на Закарпатті люди різних національностей живуть у злагоді, допомагаючи один одному.  Духовні отці кажуть: кожне паломництво – це час замислитись над життям і скерувати його у доброму напрямку.

Парафіяни та паломники молились і за Україну та воїнів, які в нелегкі часи стоять на захисті держави, за кращу долю для молодих людей. Кожен, хто долучився до Прощі, мав нагоду приступити до таїнства сповіді, отримати відповіді на запитання у духовних наставників.

У програмі святкування були Вервиця,   Молитва матерів,   Євангелізаційна Програма та Свята літургія, яку очолив Владика Ніл.

Гостями прощі стали музиканти з міста Косів – гурт бандуристів «Сонячна струна». Подію відвідав і член ордену паулінів, богослов отець Роман Лаба із Києва. Втім, через карантинні обмеження багато паломників із-за кордону не змогли взяти участь у зібранні.  


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply