Третя хвиля COVID-19: Тячівська районна лікарня переповнена хворими

Як повідомив директор КНП «Тячівська районна лікарня» Федір Яринич, ситуація у лікарні залишається складною. Станом на 11 березня у КНП «Тячівська районна лікарня» на стаціонарному лікуванні перебували 170 пацієнтів з підтвердженим діагнозом Ковід-19 та 6 – з підозрою на цю недугу. За добу поступило 9 людей, 8 були виписані. На жаль, померла одна людина.

10 осіб перебувають у реанімаційному відділенні, із них 6 – підключені до апаратів ШВЛ. Загалом, кисневої підтримки потребують 110 осіб.  

«Чим далі, тим більше поступає важких хворих у станах, які потребують і довшого лікування, і кисневої підтримки. Імовірно, що вони не вчасно звертаються, а може, це вже дається взнаки й модифікований вірус, що набагато важче піддається лікуванню, ніж  було на початку пандемії», – припускає керівник лікарні.

Наразі у медзакладі розгорнуто 116 місць кисневої підтримки. Проходить монтування кисневої станції, яка буде забезпечувати киснем ліжка, розгорнуті у терапевтичному корпусі, неврології, кардіології і терапії, та колишньому лор-очному відділенні, де зараз розгорнуто ковідну реанімацію. Це дасть можливість зменшити розхід кисню, якого зараз йде 50-60 балонів на добу. Ввести станцію в експлуатацію планують вже наступного тижня.Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply