На солоних озерах Солотвина – розпал сезону (ФОТО)

Цими спекотними сонячними днями у курортній зоні Солотвина – справжній бум. Автомобілі відпочиваючих вишиковуються у довжелезні колони і створюють затори. Чимало приїжджих – з сусідніх районів Закарпаття, Івано-Франківщини, Львівщини, Тернопільщини та інших регіонів країну.

Тисячі людей приїжджають до соляної столиці України і залишаються на кілька днів, щоби відчути на собі цілющі властивості солоної води, концентрація солі в якій набагато вища, ніж у морі.

Солотвинська ропа позитивно впливає на шкіру, дихальні шляхи, опорно-рухову систему, корисна при інших хронічних недугах. Корисними є і місцеві грязі.

Порівняно з початком літа, розцінки на послуги у пік сезону зросли –  вхід на територію бази відпочинку з солоними і прісними басейнами коштує 100 грн. Більш демократичні ціни на озерах – 40 грн. на добу з дорослого та 20 грн. – з дитини. У цю ж вартість входить користування лежаком та душем. Місце для ночівлі стартує від 250 грн. з особи.

Така доступність, різноманітність та можливість обрати кращий варіант приваблює до Солотвина людей з різним рівнем достатку. 

Зараз всі найбільші бази відпочинку, як правило, зайняті на кілька днів наперед. В басейнах і біля них – ніде яблуку впасти. Тому відпочити у тиші і спокої зараз тут точно не вийде. 

Комплекси відпочинку працюють, зазвичай, до початку вересня.

Tyachiv.com.ua


 
Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Иван - 03.08.2020 18:45:46 - 194.165.46.*** відповісти

    А поезд так и не ходит до Солотвино!? Только в Солотвино поезда не ездят,слабаки,не умеют договариваться с УЗ

Коментувати новину Cancel reply