В очікуванні: у Тячівській ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського готуються до Першовересня

Трохи більше місяця залишається до 1 вересня – Дня знань і початку нового навчального року. Яким буде цьогорічне свято, педагоги поки що не готові сказати напевно, бо й самі в очікуванні рекомендацій урядовців та місцевої влади, які залежатимуть від епідеміологічної ситуації із захворюваністю на Ковід-19 у державі, області та Тячівській ОТГ. Однак, попри все, підготовка до навчання триває.

«Слідкуємо за ситуацією: читаємо листи Міністерства освіти, обласного департаменту освіти, відділу освіти Тячівської ОТГ. В якому форматі відбудеться 1 вересня – ще не відомо. Як пишуть ЗМІ, в Україні буде чотири епідемічні зони залежно від темпів поширення Covid-19. До якої зони ми потрапимо – залежатиме від епідеміологічної ситуації у Тячівській ОТГ і загалом в Україні», – каже директор Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. №1 ім.В.Гренджі-Донського Тетяна Іванівна Стойка.

Вже зараз до освітнього закладу надійшли 72 заяви від батьків на вступ до першого класу. Ще на три очікують найближчим часом. Таким чином, вже сформовано три перші класи. Крім заяви, батьки подають і довідки про наявні щеплення у дітей.

«Робимо все для того, щоб 1 вересня успішно розпочати навчання. Хочемо, щоби була лінійка, і діти відчули, що у школі їх чекають. Всі умови для цього є. Будемо дотримуватися всіх вказівок, які будуть нам надані», – зауважує Тетяна Іванівна.

Є підстави очікувати і на оновлення будівлі школи, зокрема, даху. Так, директор школи сподівається, що до початку навчального року вдасться хоча б частково провести капітальний ремонт покрівлі: днями завершився  тендер на ці роботи.  

Освітяни-класоводи, які навчатимуть першокласників, спілкуючись із батьками, наголошують: початок навчання – це складний період не лише для дітей, а й для мам і тат. Тому рекомендують вже зараз привчати дитину до нового розпорядку дня, більше спілкуватися з малечею, підтримувати її, заохочувати до малювання, щоб діти призвичаювались тримати в руках ручку та олівець, розвивали кисті рук. 

«Сподіваємось, що все буде добре, і навчання буде таким, яким воно має бути», – кажуть педагоги.

Батьки майбутніх першокласників зізнаються: хотіли б, щоб діти пішли до школи, як зазвичай, бо «перший раз – у перший клас» буває лише раз у житті. Вже зараз вони організуються у вайбер-групах для вирішення організаційних питань, підбирають шкільну форму для  дітлахів.

Батьки учнів старших класів теж сподіваються, що діти навчатимуться у школі, традиційно, адже жодні новітні технології не заміняють спілкування та взаємодію учителя  з учнем та не сприяють успішному засвоєнню шкільної програми.


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply