Триває реконструкція Вільховецько-Лазівської школи (ФОТО)

Впродовж останніх років на території Вільховецької ОТГ триває будівництво великих соціально важливих об’єктів, серед них й реконструкція школи у с. Вільхівці-Лази.

Як йдеться у анотації до проекту, проведення реконструкції Вільховецько-Лазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів назріла вже давно й полягає у тому, що у старому приміщенні школи  немає достатньої кількості місць для навчання учнів, також тут  відсутня спортивна зала для повноцінного заняття спортом. Крім того, старі будівлі несуть значний економічний збиток, через низьку спроможність енергозбереження. Наразіу школі навчається понад 550 учнів. Тож, аби забезпечити їм комфортні умови для навчання, керівництво громади взялось до реалізації цього проекту. Так, відповідно до проекту, до будівлі Вільховецько-Лазівської ЗОШ І-ІІІ ступенів добудовується учбовий корпус, харчоблок, коридор та спортивна зала.

Виконують роботу працівники фірми «КІК» (директор Денис Каганець). Розпочато будівництво восени минулого року, і наразі вже зведено перший поверх будівлі, перекрито коридор. На черзі – перекриття решти приміщень та будівництво другого поверху.

Проект реалізовується за співфінансування: з ДФРР - 68,9%,а з місцевого бюджету – 31,1%.

Реалізація проекту відповідає “Стратегії розвитку об’єднаної територіальної громади на 2016-2025 роки”, завданню 6.2. Забезпечення необхідної сучасної інфраструктури для проживання у громаді, пункту 2.4. “Покращення матеріально-технічного забезпечення соціальних закладів” підпункту 2.4.1 “Реконструкція, капітальний та поточний ремонт, приміщень закладів освіти”.

Tyachiv.com.ua 
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply