Зупинити щасливу мить: фотолюбитель Іван Григоряк розповів про своє хобі

Сьогодні професійне свято святкують ті, хто вміє зупиняти час, - фотографи. Це ті особистості, які за допомогою фотоапарату чи гаджетів вміють вдало закарбувати на плівці чи у цифровому форматі щасливі миті життя.

Одним з таких фотографів-любителів є дубівчанин Іван Григоряк. Хлопець зовсім нещодавно почав займатись фотозйомкою, однак поціновувачів його творчості вже вистачає.  Івана часто запрошують знімкувати невеликі святкові заходи чи відзняти фотосесію для сімейного архіву чи так звані love story.Хлопець розповідає, що мріяв стати фотографом ще з дитинства, тож  спочатку фотографував для власного задоволення і публікував світлини у мережу. А якось зовсім випадково закохана пара дубівчан попрохала юнака відзняти для них фотосесію. Для Івана це був шанс проявити свою творчу натуру, тож за символічну плату згодився познімкувати закоханих.  Як результат, і замовники і фотограф залишились задоволені – роботи вийшли вдалі та цікаві.

Наразі Іван відзняв вже кілька сотень подібних фотосесій.  Працював він як на невеликих вечірках та святкових заходах, де були заздалегідь підготовлені фотозони, так і  у горах. Каже, що найбільше йому подобається працювати саме на природі. Адже у горах є можливість не тільки експериментувати з ракурсами, а й моделі відчувають себе більш розкуто, а світлини виходять життєрадісні та ефектні.  

 У майбутньому Іван Григоряк мріє зазняти Дубове з висоти пташиного польоту.

Пропонуємо вашій увазі кілька фоторобіт Івана Григоряка.
Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Ярослав - 13.07.2020 8:10:42 - 91.211.71.*** відповісти

    Дуже гарне захоплення! <br>Вітаю всіх майстрів фото!

Коментувати новину Cancel reply