Депутати Тячівської міської ради збиралися на засідання сесії

Сьогодні, 27 лютого, відбулося засідання 36-ї сесії Тячівської міської ради сьомого скликання. Вів його Тячівський міський голова Іван Ковач. На порядку денному було понад два десятки актуальних питань.

Передусім, депутати заслухали інформацію про підсумки виконання бюджету Тячівської міської ради за 2019 рік. Так, бюджет по доходах міської ради за 2019 рік з врахуванням державних трансфертів у цілому виконано на 106,4%. При  уточненому плані в сумі 197 293 тис. грн. фактично надійшло до бюджету 209 852,8 тис.  грн., тобто понад план надійшло 12 559,8 тис. грн.

Бюджет по видатках в цілому виконано на 91,4%. За 2019 рік планувалось витратити 224 129 тис. грн., а  фактично використано – 204 824,1 тис. грн.
Депутати затвердили звіт про виконання бюджету-2019. Також внесли зміни до бюджету Тячівської ОТГ на 2020 рік: виділили кошти на актуальні потреби освіти, медицини та утримання «Спортивної арени «Тячів». Зокрема, на 10-відсоткове підвищення зарплати вихователям ЗДО відповідно до урядової Постанови, збільшили суму коштів на харчування у школах до 18 грн., на програми медикаментозного забезпечення певних категорій населення по окремих захворюваннях.

Внесли зміни до штатних розписів ЗДО №1 та №5 м.Тячів: ввели посади асистентів вихователя, згідно з вимогами до організації інклюзивного навчання.

Зміни й доповнення внесли до Положення про  відділ економічного  розвитку,  торгівлі та інвестицій апарату виконкому Тячівської міської ради, затвердивши його в новій редакції. Як повідомила керуюча справами, секретар виконкому міськради Ольга Решетар, це викликано тим, що у районних державних адміністраціях вже немає відділу з питань агропромислового розвитку, сільського господарства, ці функції передаються на місця, в органи місцевого самоврядування. Тому ці обов’язки покладено на начальника відділу економічного  розвитку,  торгівлі та інвестицій апарату виконкому Тячівської міської ради Василя Немеша.

Наступним рішенням депутати визначили види суспільно-корисних та громадських робіт, які відбуватимуть на території Тячівської ОТГ засуджені та особи, піддані відповідним адміністративним стягненням, і погодили перелік об’єктів таких робіт.  Внесли зміни до персонального складу списку присяжних на період 2020-2022 років.

Також прийняли рішення щодо передачі майна з комунальної власності Тячівської ОТГ у власність ПрАТ «Закарпаттяобленерго», про приватизацію шляхом аукціону господарської споруди комунальної власності ОТГ, що розташована в м. Тячів, по вул. Пушкіна, 30 «б».

Ухвалили й ряд технічних питань – затвердили договори у сфері соціального захисту населення, Угоду про співпрацю між Тячівською міською радою та УСЗН Тячівської РДА, доповнили Перелік адміністративних послуг, які надаються через відділ «Центр надання адміністративних послуг Тячівської міської ради». Тож відтепер у ЦНАПі надаватимуть ще й такі послуги, як встановлення статусу інваліда війни, члена сім’ї загиблого (померлого) ветерана війни, жертви нацистських переслідувань; встановлення статусу «Дитина війни»; призначення та виплата допомоги на дітей, які знаходяться під опікою та піклуванням; призначення державної соціальної допомоги інвалідам з дитинства та дітям-інвалідам; призначення та виплата державної соціальної допомоги на дітей-сиріт та дітей, позбавлених  батьківського піклування, грошового забезпечення батькам-вихователям і прийомним батькам за надання соціальних послуг у дитячому будинку сімейного типу та прийомних сім’ях за принципом «Гроші ходять за дитиною»;  видача посвідчень батьків з багатодітної сім’ї та дітей з багатодітної сім’ї; призначення та виплата одноразової винагороди жінкам, яким присвоєно почесне звання України «Мати-героїня».

Затим депутати міськради встановили мінімальну місячну оренду одного квадратного метра загальної площі нерухомості з урахуванням місця її розташування, інших функціональних та якісних показників при передачі в оренду (суборенду) та житловий найм на території населених пунктів Тячівської міської ОТГ на 2020 рік. Затвердили й Статут Тячівської ЗОШ І-ІІІ ст. ім.Ш.Голлоші з угорською мовою навчання у новій редакції. Відповідно до змін у законодавстві, прийняли рішення про внесення змін до Порядку залучення розміру і використання коштів пайової участі в розвиток інфраструктури міста Тячів, сіл Тячівка, Руське Поле, Лази та Округла.

Також затвердили Положення про Молодіжну раду при Тячівській міській раді та її склад, внесли зміни до структури та чисельності працівників КНП «Центр первинної медико-санітарної допомоги Тячівської міської ради Закарпатської області».

Ще одним рішенням створили комунальний заклад «Дитячо-юнацька спортивна школа Тячівської міської об’єднаної територіальної громади».
Також прийняли рішення щодо приватизації шляхом викупу частини комунального  майна Тячівської міської ради, розташованого за адресою: м.Тячів, вул. Незалежності, 42 (готель «Тячів»).

Затвердили  і розмір кошторисної заробітної плати при визначенні вартості будівництва (нового будівництва, реконструкції, реставрації, капітального ремонту, технічного переоснащення) об’єктів, що споруджуються за кошти державного та місцевих бюджетів в 2020 році.

Крім цього, розглянули питання про розроблення містобудівної документації та ряд земельних.


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply