Буштинський ліцей відсвяткував 60-ліття (ФОТО)

Свято зібрало на подвір’ї закладу вчителів, учнів та їх батьків, колишніх працівників та випускників –  буштинців і не тільки,  чиї життєві долі пов’язані з ліцеєм.

До дня народження у закладі підготували насичену програму з виступами гостей, педагогів – нинішніх і колишніх вихованців.

В рамках святкування було багато цікавого: на гостей чекали креативні тематичні «алеї», фотозони, стенди зі світлинами випускників минулих років та колишніх педагогів, зі своєю творчістю та винаходами знайомили вихованці різноманітних гуртків та студій, які діють у ліцеї.


Слова вітань на адресу ювілярів звучали від в.о. голови Тячівської РДА Михайла Полажинця, Буштинського селищного голови Івана Паша, начальника відділу дошкільної та загальної середньої освіти управління освіти РДА Наталії Мацоли, директора ліцею Ольги Орсаг. Чимало вчителів та працівників закладу отримали відзнаки та подяки від влади з нагоди 60-ї річниці створення закладу. Пам’ять про педагогів, які вже відійшли у вічність, вшанували хвилиною мовчання.

До вітань долучився і волонтер Валерій Попович, який вручив колективу подяку за участь у благодійних акціях на підтримку українських військових на передовій.

Численні таланти та різнобічні здібності продемонстрували на сцені і ліцеїсти та їх наставники, які в цей день також приймали вітання з нагоди Дня працівників освіти. Глядачі мали нагоду почути, що вчителі закладу не тільки є фахівцями педагогічної справи, а володіють і вокальним талантом. 

Піснями розважали публіку юні артисти ліцею, танцями та флешмобами – учасники зразкового хореографічного колективу «Квіти Карпат» Буштинського ліцею (керівник  Олеся Кепіч). Музичні подарунки підготували також випускниці минулих років Євгенія Азарій та Марина Лавришинець. Гарного настрою додали виступи дитячого лялькового театру ліцею та команди Клубу кмітливих і веселих.

А який же день народження без святкового торта? Солодкий сюрприз внесли на подвір’я і під оплески запалили символічні вогні.

Свято продовжив гурт «Свої», учасником якого є колишній випускник закладу Василь Довганич. 

Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply