Тячівець Юрій Лупан виборов золоту медаль на чемпіонаті України з греко-римської боротьби серед кадетів

В кінці жовтня ц.р. пройшов чемпіонат України серед кадетів 2002-2003 р.н. з греко-римської боротьби у м. Харків. У ньому взяли участь близько 400 спортсменів у десяти вікових категоріях.

Збірну команду Закарпаття представляли три райони – Мукачівський, Берегівський і Тячівський – всього 11 учасників.

Змагання проведено на високому організаційному рівні. Особливо гострі поєдинки відбулися на фінальному етапі, адже формувалася нова збірна команда країни серед кадетів на 2019 рік, що виступатиме в чемпіонатах Європи та світу. Варто зазначити, що закарпатці виступили достойно, виборовши одну золоту медаль, одну срібну, одну бронзову та два п’яті місця в десяти вагових категоріях. До речі, наша область вже понад десять років не вибувала з п’ятірки найкращих у країні серед кадетів з греко-римської боротьби. Це свідчить, насамперед, про високу фаховість тренерів, кращі з яких працюють у тячівській школі боротьби. До речі, в районі нараховується сім майстрів свої справи.

Результат перевершив сподівання – єдину золоту медаль виборов тячівець Юрій Лупан у ваговій категорії до 45 кг (на фото).

Керівництво спортивної школи району щиро вітає переможця країни і бажає Юрію не зупинятись на досягнутому, а впевнено рухатись далі, аж до олімпійського п’єдесталу!

Тренерам – велика подяка за дворазового чемпіона України. Так тримати!Й.Болдижар, Заслужений працівник фізичної культури та спорту України,

старший тренер відділення греко-римської боротьби Тячівської ДЮСШ


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Петро Герич - 13.11.2018 18:39:05 - 195.66.156.*** відповісти

    Тячівська школа з греко=римськоі боротьби є кращою в області.Цей вид спорту став у районі популярним і масовим.Рахую,що головними генераторами успіху цього виду спорту є заслужений тренер Украіни Йосип Болдижар та його молодші соратники.Тому закликаю усіх небайдужих сприяти ім у вихованні молодого покоління,особливо владні структури у фінансовій підтримці призерів усіх рівнів.

Коментувати новину Cancel reply