У Вишньому Дубівцю дорога «сповзає» у прірву (ФОТО)

Без транспортного сполучення можуть залишитися мешканці понад 50 дворогосподарств у с. Вишній Дубівець. А причиною тому є аварійний відрізок шляху вулиці Мадара, який пролягає вздовж потічка Вишній Звур.

Так, у верхній частині села невелику ділянку дороги  підмито потоками звору та струмком, що впадає у гірську річечку, протікаючи через шлях. Кілька тижнів тому після інтенсивних дощів на цій ділянці  вулиці утворилася прірва. Поки що автівки мають змогу проїхати попри ущелину, однак, якщо вчасно не зарадити ситуації, то дорога буде практично зруйнована.

Про проблему знають й у селищній раді. Як запевнив селищний голова Василь Носа, дорогу будуть ремонтувати ближчим часом.

- Вже є домовленість з підрядною фірмою «КІК» (директор Д.В.Каганець) щодо проведення першочергових робіт з регуляції русла річки, укріплення берегової лінії  та підсипання шляху, - зазначає Василь Михайлович.

А для того, аби потічок, що стікає з гори й впадає у Вишній Звур через дорогу, не руйнував надалі шлях, встановлену там трубу замінять на більшу.

Роботи з ремонту дороги виконуватимуться за кошти з селищного бюджету. Однак, аби не відкладати їх до появи фінансування, підрядник буде ремонтувати шлях авансом за власні кошти.

Tyachiv.com.ua
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply