Тячів презентували на виставці «Художники подорожують малими містами України» (ФОТО)

16-17 листопада в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В.Г.Заболотного відбувся Форум «Малі міста України». Захід проводився з метою привернення уваги громадськості до вивчення історії малих міст, їх культури, архітектурних пам'яток, збереження культурного надбання держави, розвитку регіонального краєзнавства, туризму.

В рамках Форуму було відкрито виставку картин «Художники подорожують малими містами України». Митці з різних куточків України мали можливість зобразити на полотні свої бачення і відчуття від знайомства з їх знаковими місцями, пам'ятками історії та культури, і цим самим популяризувати неповторних колорит малих містечок. Окрасою експозиції стали і майстерні роботи з краєвидами Тячева талановитих художників з Тячівщини – Надії Черевко-Попович, Юрія Вейгеша та Михайла Фурмана.

«Одного разу на виставці ми познайомилися з організаторкою виставок і форумів Людмилою Черватюк з Києва. Вона й  запропонувала взяти участь у виставці. В картинах треба було показати історію містечка та архітектуру. Також на пропозицію відгукнулися Юрій Вейгеш, який надав дві картини, ще одну надав Михайло Фурман. І мої дві. Загалом, відправили від Тячева п’ять робіт. За моїми спостереженням, це найбільше серед учасників Форуму», – розповідає Надія Черевко-Попович.

Мисткиня подала на виставку дві свої картини. Перша з них під назвою «Сусідство», на якій зображено старий будинок по вулиці Кошута у Тячеві, зведений у 18 столітті, а поруч – сучасну новобудову.

«Я хотіла показати як поряд уживаються різні споруди, різного віку та стилю. Цей будинок дуже всіх цікавив», – каже пані Надія.

Інша робота художниці – «Вулиця Незалежності», де зображено пам’ятки архітектури міста – римо-католицький і реформатський храми. Картини з видом на реформатський собор,  написані під час пленеру у Тячеві, презентували  і Юрій Вейгеш та Михайло Фурман.

Картини майстрів пензлю Тячівщини привернули увагу відвідувачів особливим шармом і колоритом.

З роботами учасників виставки «Художники подорожують малими містами України» можна ознайомитись до 11 грудня.Наталія Маджара для Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply