У Буштині п’ятиповерхівки залишились без води

Вчора, 25 травня, у восьми багатоповерхівках Буштина по вулиці Травневій та Незалежності припинилося водопостачання.

Зі слів Павла Довгія – начальника КП «Буштиносервіс», на балансі якого перебуває свердловина, звідки здійснюється водопостачання у п’ятиповерхівках селища, Тячівський РЕМ відключив підприємству  електроенергію за несплату боргу в сумі понад 20 тисяч гривень, які рахуються за ліквідованим Буштинським ВУЖКГ.

Павло Довгій каже, що лише 30 відсотків мешканців масиву сплачують за воду в той час, як решта цього не робить:

«Ми пропонуємо людям послуги з водопостачання, але вони не хочуть підписувати угоди.  Їх уклали лише 60 власників квартир, але я їх іще не підписав. Загалом же, у масиві 246 квартир.  Коли підпишуть іще 140?».

На питання, що ж робити людям, які уклали угоди з підприємством, але змушені бути без води, та як забезпечити питною водою масив, керівник КП «Буштиносервіс»  відповідає:

«Угоди я підпишу, коли їх підпишуть більше половини власників квартир. Як організувати водозабезпечення – не знаю. РЕМ нас заблокував. Будуть кошти – буде світло. Ми у кожному під’їзді вивісили попередження та звітність. Просив людей, щоби говорили одне з одним. У нас боржників купа. Вже й самі люди, які тут живуть, ходять по боржниках».

Поки КП «Буштиносервіс» не заплатить всю суму боргу за електроенергію, води в кранах буштинців не буде, – резюмує Павло Довгій.

У Буштинській селищній раді про проблему знають, але як її вирішити – відповіді наразі не дають.

Тим часом мешканці восьми п’ятиповерхових будинків потерпають від безводдя, адже підвозу ані питної, ані технічної води наразі не організовано.


Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua

 


Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Джонні - 13.06.2017 9:38:52 - 31.41.89.*** відповісти

    Даний голова Буштинської селищної ради у зговорі з аферистом Павлом Довгієм, шантажують мешканців багатоповерхівок та дитячий садочок!<br> Вони шляхом відключення водопостачання навязують мешканцям щоб ті підписували договір на водопостачання, але як ми знаєм із закону про Питну воду згідно статті 16 - 17 Комунальне підприємство зобовязане надавати Водопостачання та "Водовідведення", чого так і немає в договорі (зразок договору на офіційному сайті смт. Буштино)<br> А також жителі масиву звертались до голови селищної ради Паш І. Ю. про допомогу у вирішенні даної екологічної катастрофи, щоб він посприяв у вирішенні даної ситуації, але він розвів руками і нічого так і не зробив аж докі мешканці самостійно не звернулись в прокуратуру з Колективним листом, і лише після того Паш та Довгій пішли і підплючили воду через те що зрозуміли серйозність наслідків своїх витівок.

Коментувати новину Cancel reply