Волонтери БФ «Горгани» повернулись із пекельної Авдіївки (ФОТО)

З чергової поїздки на схід повернулись волонтери тячівського благодійного фонду «Горгани». Враженнями від поїздки поділився учасник поїздки Богдан Колодницький.

Цього разу пунктом призначення була прифронтова неспокійна Авдіївка, яка перебуває під постійними обстрілами з ворожої важкої артилерії. Волонтери Тячівщини вже третій рік поспіль підтримують та допомагають військовим з 72 «чорної» бригади, яка, героїчно тримаючи оборону стратегічно важливого міста, вже стала легендарною. У боях особовий склад підрозділу зазнав значних втрат. Але втрати російсько-окупаційних військ були вдесятеро більшими, й вони змушені були відступити. Це дозволило українським військам відвоювати нові позиції поблизу Донецька. 

З керівництвом 72-ї бригади – комбригом Андрієм Соколовим та його заступником Олександром Самарським – у тячівців склались дружні стосунки.

Богдан Колодницький передав командиру бригади Олександру Соколову (позивний Сват) позашляховик, придбаний за кошти благодійників Тячівщини, а також медикаменти та перев’язочні матеріали. Військові висловили подяку усім, хто долучився до придбання автомобілю. Така допомога дуже потрібна, оскільки багато техніки, знищеної російськими «Градами», не підлягає ремонту, а потужний маневрений позашляховик дозволить швидко пересуватись бездоріжжям на відкритій території, яка постійно прострілюється.   

Під час поїздки волонтери також побували на позиціях у промзоні «Зеніт», «Шахта Бутівка» та інших.

«На власні очі ми побачили, що бойовий дух наших військових на висоті. Вони запевняють, що стоятимуть до перемоги. Єдине, чого вони наразі потребують, – це моральна підтримка українців. Тому на цьому етапі організовувати збір продуктів харчування для фронту не доречно. По-перше, цивільне населення цього не цінує, а по-друге, самі командири запевняють, що мають усе потрібне. Владі ж слід більше думати про те, як протидіяти російській пропаганді у прифронтовій зоні, адже жоден із українських телеканалів в Авдіївці не транслюється, місцеві й надалі піддаються зомбуванню росЗМІ», – каже Богдан Колодницький.

Волонтери БФ «Горгани» знову готуються до поїздки, запланованої до Великодня. Везтимуть військовим запчастини для техніки та гостинці до свята, щоб військові відчули: в тилу про них не забувають.


Tyachiv.com.ua


    


  Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Громадська рада - 03.03.2017 19:37:27 - 37.52.141.*** відповісти

    Юрій,Богдан, невтомні ковалі перемоги, дякуемо вам за самовідданість та щирість,нехай вас друзі бог береже!

Коментувати новину Cancel reply