Волонтери БФ «Горгани» просять допомогти обладнати стоматкабінет на передовій

З таким проханням координатор благодійного фонду «Горгани» Володимир Степа звернувся сьогодні до держслужбовців та працівників органів місцевого самоврядування Тячівщини.

«Можливостей отримати медичну допомогу на сході завжди обмаль, але вона потрібна як військовим, які відстоюють передові позиції, так і цивільним громадянам», – зазначив медик, який двічі їздив на схід як стоматолог-волонтер.
 
У пересувному стоматологічному кабінеті, буде надаватися як терапевтична, так і хірургічна меддопомога. Обладнати його планують під час чергової волонтерської поїздки у прифронтову зону, запланованої на другу половину лютого. Для того, щоб закупити необхідне устаткування, необхідно зібрати кошти. Тому волонтер закликав бажаючих долучитись до цієї благодійної справи. Охочі допомогти можуть звертатись до волонтерів БФ «Горгани».


Tyachiv.com.ua

Матеріали по темі:

2 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Шшшш - 02.02.2017 0:37:37 - 46.200.37.*** відповісти

    Хоть оден раз тарас неопгадив статтю щодо осіб які записані в статті

  • тарас попович - 01.02.2017 1:30:51 - 195.66.157.*** відповісти

    <br>Виникає таке враження, що бійці АТО і цивільне населення на Сході, поставлені державою в таку безвихідь і такі жалюгідні умови, що скоро повернуть зброю і рушать на Київ. <br>Невже там українські закони вже не діють, а корупція така, що немалі кошти державного бюджету, які повинні йти і на медичне обслуговування, розкрадаються повністю. <br>Слава Волонтерам, які лікують і утримують воїнів АТО і бідне цивільне населення в прифронтовій смузі.

Коментувати новину Cancel reply