Пересувну виставку, присвячену героям АТО Тячівщини, оглянули у Вишкові (ФОТО)

5 грудня у Вишківську ЗОШ І-ІІІ ст. №1, за допомогою волонтерів БФ «Горгани», прибула меморіальна виставка «Герої не вмирають», присвячена живим і полеглим героям – учасникам АТО Тячівщини.

Школа активно допомагає українським бійцям на сході і завжди долучається до благодійних акцій, ініційованих волонтерами. У тому, щоб виставку побачили й юні мешканці Вишкова, посприяв волонтер Валерій  Попович, який мешкає у селищі.

«Показати школярам виставку нам запропонував керівник волонтерського центру «Горгани» Богдан Колодницький перед в’їздом на схід, – розповідає заступник директора з виховної роботи Тетяна Попович. – І це було надзвичайно корисно для учнів. Під час виставки панувала прониклива і зворушлива атмосфера. Школярам і молодших, і старших класів було дуже цікаво більше дізнатися про події, які відбуваються у країні, та про наших героїв. Допитливі і щирі, вони задавали волонтерам безліч питань. Все це дало їм можливість інакше поглянути на події, які відбуваються у країні. І ми щиро вдячні за це організаторам виставки».

Сьогодні експозицію розгорнуть у Бедевлянському сільському клубі. Її мета – показати і розповісти школярам про російську збройну агресію на сході та її героїв, живих (командир «Карпатської Січі» Олег Куцин) і загиблих п’ятьох полеглих військових з Тячівщини (Олександра Шимона, Романа Козичка, Павла Дурунду, Віталія Бертолона, Володимира Цірика). Також серед експонатів – фотоматеріали про життя на передовій, банери з фотографіями та короткими відомостями про учасників АТО, зразки зброї та залишки ворожих снарядів, військова форма.

Tyachiv.com.ua

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply