Військові подякували за допомогу благодійникам Тячівщини і Чехії (ФОТО)

На черговому засіданні Громадської ради при Тячівській РДА керівник благодійного фонду «Горгани» Богдан Колодницький вручив подяки від військових учасникам волонтерської поїздки до прифронтового міста Авдіївка поблизу Донецька – директору благодійного фонду ім.О.Хіри Івану Фіцаю, декану Дубівського деканату греко-католицької церкви о.Михайлові Оросу та священику з с.Новоселиця о.Івану Зубальському.

Нещодавно вони відвезли гуманітарну допомогу цивільним мешканцям «сірої» зони, та не оминули й військові блокпости.

 За моральну підтримку та надану допомогу благодійникам подякували воїни 72-ї та 128-ї бригад.

«Своєю патріотичною громадською позицією, своїми справами та неабиякою допомогою воїнам-захисникам України ви заслужили повагу та авторитет серед військовослужбовців 72 ОМБР та членів їх сімей», – йдеться у подяках за підписом командира 72-ї бригади полковника А.В.Соколова.

Такі ж подяки за підписом командира в/ч польова пошта В0124 Л.О.Ходи адресували доброчинцям військові 4-го окремого мотопіхотного батальйону 128 бригади.

Подячний лист передадуть найближчим часом і представниці благодійної організації «Карітас» (Острава, Чехія) Вероніці Меховій, яка разом з тячівськими колегами відвідала з гуманітарною місією прифронтову зону.Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply