У Вишоватській школі зустрічали бійця АТО Віталія Бенчака та волонтера Богдана Колодницького (ФОТО)

Днями учасник бойових дій на Сході України тересвянець Віталій Бенчак та очільник волонтерського центру «Горгани» Богдан Колодницький на запрошення колективу школи відвідали Вишоватську ЗОШ І-ІІ ст., де зустрілися зі старшокласниками, вчителями та батьками.

Зустріч розпочав директор школи Славелій Медвідь,  представивши гостей. Після пісенного привітання у виконанні учениць 5-го й 7-го класів Анастасії Церкуник та Роксолани Сасин Віталій Бенчак розповів школярам про надзвичайно тривожну ситуацію в Донецькій та Луганській областях. Рік тому він добровільно пішов у військо, захищав мир у найгарячіших точках Сходу України. З неприхованим хвилюванням слухали школярі розповідь учасника АТО про героїчні будні українських вояків, які боронять країну від ворога.

Волонтер Богдан Колодницький  поділився враженнями від неодноразових  поїздок волонтерських конвоїв у зону бойових дій, зустрічів з  героями-земляками, які воюють на Сході. Висловив щиру подяку учням, їхнім батькам та вчителям за посильну допомогу, а головне – моральну підтримку захисників Вітчизни.  Зворушливі дитячі листи, малюнки, обереги  дуже допомагають бійцям  у  нерівній боротьбі з ворогом, вселяючи непохитну віру в  якнайшвидшу перемогу.

Наприкінці зустрічі директор школи вручив гостям подарунки – сувеніри, виготовлені талановитим учнем 9-го класу Василем Церкуником.

«Ці подарунки, – відзначив очільник школи, – щирий внесок до створення майбутнього музею учасників АТО».


Вікторія Апшай, заступник директора з навчально-виховної роботи

Вишоватської ЗОШ І-ІІ ст.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply