Волонтери Тячівщини зустрілися у Києві з очільником Держслужби у справах ветеранів війни та АТО (ФОТО)

Днями з чергової поїздки повернулись волонтери благодійного фонду «Горгани» Богдан Колодницький та Юрій Данилюк. На цей раз їздили до Києва, звідки 21-22 грудня формувалася колона з допомогою для військових, в напрямку Маріуполя. Волонтери теж передали гостинці до Святого Миколая для військових.

Також навідали бійця-афганця, голову ГО «Організація інвалідів війни, Збройних Сил та сучасників бойових дій Оболонського району м.Києва», інваліда війни Петра Поповкіна. Йому в Києві надали соціальне житло, а з меблями та побутовою технікою  допомогли побратими-афганці. Богдан Колодницький і Юрій Данилюк привезли колишньому бійцю кухонний гарнітур, який допоміг виготовити  тересвянський підприємець Віталій Глеба. Петро Поповкін  був приємно вражений такою увагою.

Також волонтерів запросили до Державної служби України у справах ветеранів війни та учасників антитерористичної операції, яку очолює афганець Артур Дерев'янко. Під час зустрічі йшлося про реабілітацію та допомогу для воїнів АТО. Зокрема, говорили про протезування поранених бійців. Так, помічники армії благодійного фонду «Горгани» вирішили підтримати всеукраїнську акцію «Кришки для протезів пораненим бійцям». Адже пластикові кришечки з пляшок використовуються як сировина для виготовлення протезів. На згадку про теплу зустріч волонтери Тячівщини подарували очільнику державного ветеранського відомства оберіг - вишиванку.
 
Відтак виконали ще одну місію - у центральному військовому госпіталі навідали свого друга - бійця групи снайперів батальйону «Айдар» Костянтина Фішера, який втратив ногу під час бойових дій на сході. Кулеметне поранення воїн отримав саме під час попередньої поїздки на передову тячівських волонтерів. 

Костянтин воював у парі з командиром групи снайперів «Айдару» Олександром Шиговським (позивний Саїд), нагородженим Орденом «За мужність» ІІІ ступеня, який влітку проходив реабілітацію на Тячівщині. Зараз Кості виготовляють протез, але потрібен ще один, змінний. Щоб допомогти з цим, волонтери Тячівщини збиратимуть пластикові кришки, які здаватимуть на переробку. 

Зустрілись Богдан Колодницький та Юрій Данилюк і з самим Олександром. Вони пообіцяли знайти для воїна автомобіль, дуже потрібний на передовій. На Різдво Саїд знову збирається на Тячівщину, тож волонтери просять небайдужих підприємців відгукнутись і допомогти знайти транспорт для бійця (пошуком машини займається тячівець Карл Мейсарош).

Крім цього, волонтери зустрілися з головою Всеукраїнської спілки ветеранів АТО Тарасом Ткалічем, який воював у 95 аеромобільній бригаді поблизу Пісків. Демобілізовані бійці відстежують «псевдогероїв» АТО. Вже складено «чорний список» тих «військових туристів», які незаслужено отримали статус учасника бойових дій. Волонтери БФ «Горгани» їх у цьому підтримують.

Богдан Колодницький дякує керівникам ДП «Брустурянське ЛМГ» Валерію Мурзі та «Мокрянське ЛМГ» Володимиру Куцину за паливо для поїздки.  Наступного разу планують вирушити  в зону АТО 15 січня. Тому просять небайдужих мешканців Тячівщини долучитись до збору допомоги бійцям на фронті. Найбільш затребуваними там зараз є теплі речі, адже на сході сильні морози, шкарпетки, вода та домашня їжа.

Також активісти просять не викидати кришки з пластикових пляшок, а збирати їх і передавати волонтерам на протези бійцям. До речі, перші 10 мішків кришок вже зібрано афганцем із Солотвина. Але потрібно ще. Необхідну інформацію про те, як можна допомогти, можете дізнатись за телефоном: 0680911001.
Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply