Волонтери благодійного фонду «Горгани» повернулись із зони АТО (ФОТО)

Минулого тижня із зони АТО повернулися волонтери благодійного фонду «Горгани» тересвянці Богдан Колодницький та Юрій Данилюк.

Основною метою поїздки було передати військовим 128 бригади відремонтований автобус «IVECO». Але через те, що бригаду перевели зі сходу України на Яворівський полігон на Львівщині, було прийнято рішення передати транспорт пізніше, коли у цьому буде потреба.

Волонтери доставили військовим на схід три тонни різної допомоги, зібрані небайдужими мешканцями Тячівщини, – медикаменти, теплі речі, носилки та візки для транспортування поранених, адресні посилки та багато іншого. Повезли й понад 120 вишиваних сорочок та футболок, які для бійців надав начальник відділу культури Тячівської РДА Василь Гудак.

Першим пунктом поїздки став Слов’янськ, де помічників армії на військових машинах зустріли військові 26 бригади. Адже попереду була небезпечна ділянка на самій передовій, поблизу Горлівки, всього а 250 м від позицій сепаратистів. Саме тут несуть службу добровольці  батальйону «Айдар». Волонтери передали їм медикаменти (найбільш затребувані на фронті ліки надав начальник відділу охорони здоров’я Тячівської РДА Федір Яринич), а  також носилки і візки для поранених, які віддали у медчастину. На жаль, там тривають інтенсивні обстріли, тож таких речей тут бракувало. Тому солдати дуже дякували за таку вкрай необхідну допомогу. 

Затим вирушили на позиції 72 бригади, куди волонтерів запросив комбриг Андрій Соколов (позивний Сват). Саме 5 грудня, з нагоди Міжнародного дня волонтерів, комбриг нагородив Юрія Данилюка медаллю «За гідність і патріотизм», а Богдана Колодницького –  медаллю «За оборону рідної держави».

Затим вирушили до Артемівська, де в оперативно-бойовій прикордонній комендатурі проходить службу  активіст, тересвянець, колишній депутат Тячівської райради, керівник ТОВ «Майр-Хольцварен-Тересва» Віталій Бенчак. Віталію та його товаришам по службі вручили допомогу, подарунки та багато адресних посилок. Боєць через волонтерів передав землякам вітання та подяку за допомогу.  

Побували і на позиціях 17 батальйону 53 бригади поблизу Костянтинівки, де також відвантажили частину необхідних речей. Ще частину допомоги віддали вимушеним переселенцям з окупованих територій, які шукають прихистку у підконтрольних Україні  населених пунктах.

«Щира вдячність від імені бійців усім благодійникам, які долучились до збору допомоги та організації поїздки, – підприємцю Івану Куцині, греко-католицькій громаді Тересви в особі о.Василя Довганича (Тересва), декану Тячівського деканату греко-католицької церкви о.Йосипу Штогрину, представнику ТОВ «Майр-Хольцварен-Тересва Івану Івановичу Бондару, який допоміг коштами на пальне, Федору Яриничу – за ліки та багатьом іншим благодійникам. Велике спасибі Василю Гудаку – за вишиванки, яким так зраділи бійці, адже багато з них досі не мав вишитої сорочки. Для них це було неабиякою моральною підтримкою, тому дехто навіть не стримував сліз», – каже керівник волонтерського центру «Горгани» Богдан Колодницький.

Волонтери «Горган» вже готуються до наступної поїздки, яку планують до зимових свят.
Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

5 коментарів

Залиште Ваш коментар
 • Анастейша - 17.12.2017 21:05:40 - 46.211.102.*** відповісти

  Мій телефон 0685474814 Віталій Колодницький отримав нагороду за мужність |||ступеня.Дуже прошу допоможіть розшукати..

 • Анастейша - 17.12.2017 21:04:47 - 46.211.102.*** відповісти

  Мій телефон 0685474814 Віталій Колодницький отримав нагороду за мужність |||ступеня.Дуже прошу допоможіть розшукати..

 • Анастейша - 17.12.2017 20:59:48 - 46.211.102.*** відповісти

  Дякую що є такі хороші волентери, які допомагають бійцям.А ще хочу попросити допомогти розшукати Віталія Колодницького бійця АТО.

 • тячивець - 19.12.2015 12:24:44 - 195.66.156.*** відповісти

  хлопці дякуємо що знаходите час для добрих справ на передовій підтримка дуже потрібна

 • Оксана - 18.12.2015 21:39:02 - 91.195.157.*** відповісти

  Молодці !!! Велика подяка ветерану, Афганцю Колодницькому Богдану Івановичу чоловікові з великої букви за мужність та відвагу . Те що він робить ( навіть пішовши з волонтерського центру "ГОРГАНИ "яким він керував ) навертає на думку що гідні та мужні люди ще не перевелися на Україні .

Коментувати новину Cancel reply