Волонтери тячівського благодійного фонду «Горгани» повезли на схід відремонтований мікроавтобус з трьома тоннами допомоги для військових (ФОТО)

Вчора на передову в зону АТО в черговий раз вирушили керівник тячівського благодійного фонду «Горгани» Богдан Колодницький та волонтер Юрій Данилюк.

Вони доставлять для 128 окремої гірсько-піхотної бригади відремонтований мікроавтобус IVECO, який у непридатному стані привезли із зони АТО кілька місяців тому. Автомеханік і волонтер Юрій Данилюк з Тересви зумів відновити транспорт для військових. А запчастини були придбані за підтримки небайдужих мешканців району.

Автобус завантажили різною допомогою – продуктами, одягом, медичним інвентарем та іншими необхідними речами. До збору допомоги долучились підприємці Тячівщини, члени Громадської ради при РДА, колективи шкіл, зокрема, Тересвянська ЗОШ І-ІІІ ст. А учні Калинівської ЗОШ І-ІІ ст. виготовили і передали для батальйону «Айдар» маскувальну сітку, виготовлену власноруч з ініціативи депутата районної ради Володимира Куцина.  

Волонтери «Горган» передадуть допомогу військовим по всій лінії фронту.

Tyachiv.com.ua

    

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply