Голова Тячівської РДА Василь Дем’янчук зустрівся з очільником Громадської ради Василем Луканем (ФОТО)

У Тячівській РДА відбулася зустріч голови Громадської ради при Тячівській РДА Василя Луканя та очільника РДА Василя Дем’янчука, за участі активістки ГО «МАМА учасників АТО Тячівщини» Мар’яни Немеш.

Обговорили  злободенні питання соціального захисту учасників АТО та бойових дій району. Йшлося, насамперед, про забезпечення їх дровами на зиму, на що є багато нарікань, та медичне обслуговування. Адже, як з’ясувалося, іноді бійці у лікарських кабінетах стикаються з халатністю та байдужістю медиків. Василь Дем’янчук пообіцяв порушити це питання на нараді з керівниками медичних закладів району. 

Крім цього, Василь Лукань просив сприяння районної влади в організації ремонту автобуса IVECO для 128-ї окремої гірсько-піхотної бригади. Волонтери-автомеханіки благодійного фонду «Горгани» з Тересви готові його відремонтувати, однак потрібні коштовні запчастини. Тож помічники армії будуть раді будь-якій допомозі у цій справі.
Також ішлося про тарифи на пасажирські перевезення за маршрутом Руське Поле-Тячів. Та оскільки наразі це компетенція Тячівської об’єднаної громади, отже, питання тарифів вирішуватиметься на місцевому рівні.

Ще одне питання, про яке говорили на зустрічі, – відсутність кабінету для  роботи Громадської ради. Як пояснив голова РДА, поки що вільних приміщень в адмінбудівлі немає. 

Відтак учасники зустрічі домовились про подальшу співпрацю. 
Матеріали по темі:

5 коментарів

Залиште Ваш коментар
 • Читач - 30.09.2015 6:57:49 - 195.66.156.*** відповісти

  Два длбойоби зустрілися, а третій хворий коментує

 • тарас попович с. Руське Поле - 29.09.2015 23:46:21 - 195.66.157.*** відповісти

  Цікаво ? <br><br>Чи направив голова Тячівської РДА Дем"янчук в об"єднану громаду Тячева, яка на сьогодні ще не існує, звернення про розгляд питання тарифів на пасажирські перевезення за маршрутом Руське Поле - Тячів і Тячів - Руське Поле ???))) А може подав авантюристів в суд ??? Чи лишив їх ліцензіїї на право перевозити пасажирів ???

 • тячивець - 29.09.2015 23:42:31 - 195.66.156.*** відповісти

  файні лисини мають так би й плюнув на них

 • тарас попович с. Руське Поле - 29.09.2015 23:36:19 - 195.66.157.*** відповісти

  Голова Тячівської РДА Василь Дем"янчук очевидно вже живе після виборів, які відбудуться тільки 25 жовтня. Лиш тоді, можливо, буде створена Тячівська об"єднана громада. Голова РДА фактично самоусунувся, відмовився захистити законні права жителів с. Руського Поля, яке знаходиться на території Тячівського району. Району, де голова райадміністрації Василь Дем"янчук. <br><br>Не так уже й давно він давав присягу в якій клявся, що буде за.хищати права громадян району. Видно збрехав, якщо зайнявся футболом.

 • Народ - 29.09.2015 23:18:15 - 80.249.171.*** відповісти

  Краще би переговорили, як Мурга по 5 долларів з кожного кубометра деревини збирає від всіх лісокористувачів. А так скоро обоє висіти будете .

Коментувати новину Cancel reply