З Тячівщини бійцям на передову передали вишиванки та символічні футболки

З чергової поїздки на фронт, приуроченої Дню Прапора та річниці незалежності України, днями повернувся керівник тячівського волонтерського центру «Горгани» Богдан Колодницький. На цей раз він їздив на передову у складі волонтерського десанту побратимів-афганців із Києва.

Як каже Богдан Іванович, вперше довелось їхати практично без допомоги районної влади: у  райдержадміністрації прохання волонтерів про допомогу бійцям не знайшло підтримки. Та все-таки окремі благодійники Тячівщини доклали зусиль для того, щоби підтримати бійців морально та створити гарний настрій у найбільші державні свята.  

«Велика подяка декану Тячівського деканату греко-католицької церкви о.Йосипу Штогрину, який передав сім вишиванок для воїнів, які захищають Україну на передовій лінії», - розповідає Богдан Колодницький. – «Також щиро дякуємо власнику фотомагазину-салону «Кодак» у Тячеві Василю Соймі, який безкоштовно виготовив для бійців сто футболок з емблемою волонтерського центру «Горгани».

Вишиті сорочки були урочисто подаровані легендарному комбату 130 розвідбатальйону Миколі Капіносу, кіборгу-тересвянцю з 80 аеромобільної бригади Ярославу Савулі, заступнику комбата 128 бригади Олександру Тельнову, бійцю 17 батальйону з Хустщини Олександру Цьокові (позивний Батя), воїнам з батальйону «Айдар». 

«Вдячні вояки дуже тішились вишиванкам. На очах у декого навіть бриніли сльози. Шкода, на всіх бажаючих не вистачило. Тому в наступну поїздку, яка відбудеться напередодні 14 жовтня, Дня захисника України, плануємо взяти більше – близько шістдесяти. Наш постійний волонтер отець Йосип знову пообіцяв допомогти, залучивши і вірників», - каже керівник центру «Горгани».  

Фірмові футболки «Горган» теж розійшлись на ура між військовими різних підрозділів. 

Загалом, волонтери побували у семи військових підрозділах, які захищають Україну від російських найманців у Сєвєродонецьку, Біловодську, Станиці Луганській, Костянтинівці, Горлівці та інших гарячих точках уздовж лінії розмежування. Військовим везли допомогу – як продукти, так і спорядження, техніку та інші необхідні речі, а також українські прапори, обереги.  

Як завжди, за час перебування у зоні АТО не раз доводилось  потрапляти під інтенсивні обстріли ворога, але Богдан Колодницький стверджує: волонтерам, які їздять на передову, не звикати. А оскільки збройні провокації ще тривають, то й у волонтерів роботи не меншає. Та Богдан Колодницький зауважує, що зараз, коли на лінії фронту постачання харчів та спорядження в армії вже, в основному, налагоджене, солдати мають високий бойових дух, то на перший план виходить саме моральна підтримка бійців. Адже вони повинні відчувати: народ цінує те, що вони захищають мир і спокій у державі.

Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply