Благодійний фонд «Горгани» дякує доброчинцям за допомогу і запрошує продовжувати допомагати армії

Під час однієї з недавніх поїздок волонтери благодійного фонду «Горгани» привезли на Тячівщину на ремонт автобус IVECO, який використовували військові 128 бригади. Для того, щоб його відновити, треба було придбати дороговартісні запчастини. Оплатити їх зголосився депутат районної ради Іван Бринзяник. Тож ремонт автобуса триває.

«Ми вдячні за таку допомогу і запрошуємо до співпраці усіх, хто бажає допомогти армії, незалежно від політичних поглядів», - каже керівник волонтерського центру Богдан Колодницький. – «Адже з часу створення, хто б що не казав, «Горгани» поза політикою. Незабаром – місцеві вибори. Закликаємо кандидатів у депутати та на посади голів рад всіх рівнів, які братимуть у них участь, проводити свої виборчі кампанії, допомагаючи нашим захисникам, адже саме їм маємо завдячувати тим, що у нас панує мир». 

Так, наразі вкрай необхідні два автомобілі – джип високої прохідності для військових 130 розвідбатальйону та Фольцваген Т4 – для 30 бригади, яка тримає позиції в районі Бахмутки.   

«Якщо хтось із місцевих політиків проявить ініціативу і допоможе бійцям транспортом – ми будемо тільки раді», - каже Богдан Колодницький.

Також «Горгани» дякують о.Йосипу Штогрину та парафії Буштинської греко-католицької церкви за привезені 58 блоків мінеральної води для бійців.
Щира вдячність - підприємцю з Бедевлі Михайлу Михайловичу Токарю, який  надав автобус і допоміг в організації поховання тересвянського волонтера Михайла Половка.

У «Горганах» кажуть: потреби військових з наближенням холодів збільшуються.  Знову потрібні теплі речі, в’язані шкарпетки, ковдри, матраци, а ще електрообладнання – проводка, вимикачі, адже часто солдатам доводиться відновлювати зруйновані приміщення. Усе це волонтери просять небайдужих приносити до волонтерського центру за адресою: м.Тячів, вул.Пролетарська, 2. Контактний телефон центру: 0680911001.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply