Тячівський волонтерський центр «Горгани» відправив на фронт дві машини для 128-ї бригади (ФОТО)

Волонтери Тячівщини продовжують допомагати українським захисникам у зоні АТО. Не забувають і про закарпатців, які воюють у складі 128-ї бригади. Сьогодні на прохання земляків вони відправили їм на підмогу дві вкрай необхідні машини – ГАЗ-66 та УАЗ-«таблетку».

Старий і несправний «ГАЗ-66» був на балансі ПАТ «Закарпатський завод «Електроавтоматика» (директор Микола Левицький). 

«Коли ми забирали машину з заводу, це була просто груда металолому, - розповідає волонтер Юрій Данилюк, - вона з місця не могла зрушити. Відремонтували з помічниками-майстрами Романом Козарем та Василем Муциком досить швидко - за шість днів. Працювали вдень і вночі, і таки зробили так, як треба. Машина пройшла випробування у горах, так що можна впевнено сказати: справно служитиме і бійцям на передовій». 

УАЗик передала волонтерам Тячівська районна лікарня №1.

Кошти на всі необхідні запчастини та паливо виділив т.в.о. голови Тячівської РДА Василь Йовдій. Сьогодні керівник районної влади вручив ключі від вантажівки ГАЗ-66 та УАЗа-«таблетки» бійцю 4-го (закарпатського) батальйону 128-ї бригади Василю Чендею з Тересви, який буде супроводжувати автомобілі до Краматорська. Щоб зекономити паливо, автомобілі завантажать на фуру і в такий спосіб транспортують на схід. Поведе каміон ще один тересвянець -  Михайло Половко.

«Оце хлопці зрадіють! - каже Василь Чендей. - На сході такі машини дуже потрібні: ГАЗ – для перевезення гармат, а «таблетку» можна переобладнати під «швидку», адже дотепер жодної у батальйону не було».

Машини перед відправкою освятив священик тячівської греко-католицької церкви  о.Василь.


 
Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply