«ГАЗ-66» для ДУК «Правий Сектор» реставрували спільними зусиллями волонтерів та народного депутата (ФОТО)

Як ми вже повідомляли, вчора тячівські волонтери відправили на передові позиції зони АТО три автомобілі. Один з них – вантажівка підвищеної прохідності «ГАЗ-66» – перебував на балансі ПАТ «Закарпатський завод «Електроавтоматика».

«45 років тому наш завод випускав продукцію на базі «ГАЗ-66». Після переорієнтації виробництва ці автомобілі залишились на складах,  – розповідає директор заводу Микола Левицький. – Термін їх зберігання закінчився, але щоб не списувати їх чи здавати на металолом, ми передали авто волонтерському центру «Горгани». Після ремонту машина ще послужить для оборони нашої країни».  

Для того, щоб надати автівці другого життя, треба було її оновити, пофарбувати, замінити чимало запчастин. Усі витрати на їх купівлю взяв на себе народний депутат України Василь Петьовка. Він же профінансував понад півтонни палива для довгої дороги на фронт.

А ремонтували «ГАЗ-66» тересвянські волонтери на чолі з автомеханіком Юрієм Данилюком. За два тижні – машина як новенька.

Микола Левицький передав ключі від автівки бійцю на псевдо Каталіна, який довезе її побратимам з 5-го батальйону ДУК ПС. А тересвянські підприємці завантажили машину мінеральною водою та продуктами для захисників.Tyachiv.com.uaМатеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply