У Брустурянському лісгоспі висадили півтисячі деревцят кедра (ФОТО)

У самий розпал лісокультурної кампанії, а саме 12-го травня, на території ДП «Брустурянське ЛМГ» в урочищі Велика Прочка Кедринського лісництва була проведена унікальна за своїм змістом, значенням та прецедентністю для території України посадка лісу.

На площі 1,4 га лісового масиву було висаджено 500 саджанців сосни кедрової європейської Pinus cembra п’ятирічного віку. Молоді дерева до цього вирощувались у лісовому розсаднику Кедринського лісництва. На території цього лісництва було зібрано й насіння кедра.

Хоча на підприємстві «Брустурянське ЛМГ» лісокультурна компанія, як правило, здійснюється здебільшого силами сезонних найманих лісокультурних працівників під керівництвом майстрів лісу, однак до такої важливої події, як створення нової плантації сосни кедрової, долучились особисто керівництво лісництва - головний лісничий Михайло Бігун, лісничий Кедринського лісництва Василь Золотар та працівники апарату.

Створення лісових культур сосни кедрової європейської є значимою подією для підприємства, адже території Кедринського та Плайського лісництв ДП «Брустурянське ЛМГ», а також заповідник «Горгани» на Івано-Франковщині – єдині місця зростання плантацій дерев цієї породи не лише в Україні, але й в Європі. 

Наталія Косюк, 

помічник лісничого Кедринського лісництва
Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Краснянин - 03.06.2015 20:21:13 - 185.21.163.*** відповісти

    Показуха чистої води. Коли уже там наведут порядки з хащовиками омобенно із золотарьом. Ні сттда ні совісті немає він а ще приериваєся монастирями.

Коментувати новину Cancel reply