Бійці АТО передали жовто-синій стяг з фронту колективу Тячівського професійного ліцею (ФОТО)

Державний прапор України з написом «Велика подяка за допомогу в розбудові української армії» та автографом заступника комбата 4 закарпатського ОМПБ 128 бригади Леоніда «Світоча» передав сьогодні керівник волонтерського центру «Горгани» Богдан Колодницький директору Тячівського професійного ліцею Петру Бокочу.

Прапор з передової став символом подяки колективу та вихованцям освітнього закладу за допомогу та небайдужість до потреб наших захисників, які зі броєю в руках захищають мир і спокій у державі. 

Адже під час проведення благодійної акції «приготуймо Великодній кошик для солдата» саме вихованці 3-ї групи багато допомагали волонтерам центру «Горгани». Матеріали по темі:

1 коментарів

Залиште Ваш коментар
  • Тересва - 29.04.2015 17:40:56 - 91.195.157.*** відповісти

    <br>Коментарі (2)<br>Тересвянець<br>29.04.2015 15:17:44 | IP: 95.133.229.***<br>"Відсторонення від влади банди януковича та їх сателітів" - це любима кричалка Колодніцького на протязі перших півроку після майдану. Але залізши у корито до регіоналів і єцунів це чмо уже забуло про майдан і революцію. тепер він на кожному кроці перед камерами розказує нам, як нам повезло, що у нас є такий класний голова рда йовдій, за підтримку на призначення якого, на попередній сесії ОДНОГОЛОСНО проголосували всі регіонали і єцуни. Сьгодні розпіарений районною коаліцією "безстрашний "горган"" сумлінно служить тим, кого раніше називав бандою. І про відсторонення від влади цієї банди мова вже не йде.<br>Тересва<br>29.04.2015 12:12:42 | IP: 91.195.157.***<br>Інтересно нахрена сього гандона "горган" районні єдиноцентроси так піарят? Ба кого з него хочут учинити? Із радника йовдія - замість йовдія? Ни задарь люди кажут: - Яке йшло - таке й найщло.<br>

Коментувати новину Cancel reply