Благодійний фонд "Горгани" закликає тячівців не бути байдужими

Волонтери благодійного фонду "Горгани" закликають усіх небайдужих жителів Тячівщини взяти активну участь у зборі допомоги для військових, які перебувають у зоні АТО.

Нагадаємо, що напередодні, завдяки зусиллям волонтерів, на схід відправили  «ГАЗель» з допомогою для військових Добровольчого Українського Корпусу.

25 листопада через координатора волонтерів другого батальйону Добровільного Українського Корпусу (ДУК) Зіновія  Максимяка тячівські волонтери передали на гарячий схід спальники, продукти харчування, теплі речі, ковдри, цигарки. Дії центру та представників батальйону скоординував тересвянський активіст Андрій Менджул.

Наразі волонтери просять всіх небайдужих громадян надати посильну допомогу для того, щоб укомплектувати пересувну  пральню для бійців АТО – щоби бійці на блок-постах і на передовій змогли здати свої однострої для прання та сушки. З таким проханням до волонтерського центру звернулося командування 128 гірсько-піхотної бригади та керівництво Закарпатського облвійськкомату. Приблизна вартість проекту – 100 тис. грн. 

Найближчим часом волонтерський центр розмістить у торгових закладах району, поштових та банківських відділеннях скриньки для пожертв. Для цього укладають угоди з їх власниками. Скриньки будуть опечатані символікою та печаткою благодійного фонду «Горгани».

Нагадуємо реквізити благодійного фонду «Горгани»:

Код 39430815
р/р 26008300527100
МФО 312356 АТ «Ощадбанк»

Контактний телефон центру: 0680911001
Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply