ГЕСовий рай на Тячівщині

Після невдалої спроби у Богдані, що на Рахівщині, та Тур’я-Поляні на Перечинщині, де селяни масово виступили проти будівництва нових міні-ГЕС, представники того ж «Комерцконсалту» разом з місцевою владою спробували переконати селян Тячівщини в тому, що будівництво таких станцій приведе до покращення комплексного благоустрою сіл.

Як повідомляє Тячівська РДА, на минулого тижня відбулися громадські слухання у селах Тарасівка, Руська Мокра та Лопухово щодо розміщення малих гідроелектростанцій дериваційного типу на річках даних населених пунктів.

Про зацікавленість влади в будівництві міні-ГЕС на річках Закарпаття свідчить участь у громадських слуханнях представників районної влади - першого заступниа голови Тячівської районної державної адміністрації  Василя Каганця, начальника відділу містобудування та архітектури Тячівської РДА Оксани Маркової, начальника відділу Держземагенства в Тячівському районі  Богдана Немеша, а також директора ТОВ «Проектно-вишукувальний інститут «Закарпатагропроект» Сергія Зазулича та провідного архітектор товариства Володимира Зазулича, представників ПП «Комерцконсалт», головного гідрогеолога Закарпатської області Іваа Сашенка та інших.

Аргументи на користь спорудження міні-ГЕС наводилися ті самі, що і в Тур'я Поляні - покращення якості електроенергії за рахунок стабілізації напруги мережі, безперебійне електропостачання, забезпечення робочими місцями тощо. Це при тому, що досвід Тур’я-Поляни показав, що практично жодної з обіцянок інвестора виконано не було і взамін за свою згоду на будівництво селяни отримали виключно проблеми.


Матеріали по темі:

0 коментарів

Залиште Ваш коментар

Коментувати новину Cancel reply