Пошук

Углянська школа мистецтв потерпає від сусідів (ФОТО)

Колектив та учні Углянської ДШМ потерпають від сусідів, які заблокували фойє та вхід до закладу. Це створює масу незручностей для дітей та викладачів. Конфлікт триває вже не один рік і часом переходить усі рамки. Минулого тижня викладачі школи стали заручниками ситуації у прямому сенсі слова.

Читати далі

Культура - це не тільки мистецтво, це і знання, і мораль, наші традиції та ідеали, наша релігія, – лідер ПП «Рідне Закарпаття» Наталія Шетеля

Партія «Рідне Закарпаття» об’єднує найкращих спеціалістів з усіх галузей. Знайомтесь - директор Ужгородського інституту культури і мистецтв Закарпатської обласної ради Наталія Шетеля – заслужений працівник культури України, кандидат психологічних наук.

Читати далі

Учениця Дубівської ДШМ – переможниця конкурсу «Planet stars» (ФОТО)

Ще у липні учениця Дубівської ДШМ Магула Надія (вик. Воронцова М.П.). взяла участь у Міжнародному україно-болгарському дистанційному багатожанровому конкурсі мистецтв «Planet stars». Компетентне журі високо оцінило виступ нашої учениці і нагородило її дипломом лауреата І ступеню (у номінації інструментальний жанр).

Читати далі

Юні митці з Дубового – лауреати численних фестивалів-конкурсів (ФОТО)

Вихованці Дубівської ДШМ , попри карантин, продовжують активно працювати та розвивати свої творчі здібності. Талановиті учні беруть участь у різноманітних конкурсах та фестивалях, де здобувають перемогу та заслужену славу.

Читати далі