Пошук

В Україні створили військовий підрозділ за румунським прикладом

Міжнародне співробітництво дозволяє впровадити в Україні передовий досвід діяльності румунських колег, закупити новітнє обладнання, екіпірування і техніку для військовослужбовців. Мета такого співробітництва - обмін передовим досвідом, спільні навчання і тренування для виконання службово-бойових завдань у екстремальних умовах.

Читати далі

Цьогоріч українська армія отримала 218,9 млн грн військового збору від платників Закарпаття

В управлінні податків і зборів з фізичних осіб ГУ ДПС у Закарпатській області інформують, що за дев’ять місяців 2019 року забезпечено надходження військового збору в сумі 218,9 млн гривень. Приріст надходжень у порівнянні з аналогічним періодом минулого року становить 114,8%, або на 28,2 млн гривень більше.

Читати далі

Солдат Ганна ОРОС: «Поки я потрібна армії – буду служити»

День Захисника України – всупереч стереотипам, – не суто чоловіче свято. У цей день говоримо про всіх людей, які, незважаючи на труднощі свого вибору, присвятили життя захисту України. За офіційними даними, кожен десятий військовослужбовець Збройних Сил України – жінка. Тячівчанка Ганна Орос (Змерзлюк) – одна з них. Струнка миловидна красуня, мама трьох дітей – вона, як і тисячі інших українок, вирішила служити державі й народу України.

Читати далі

На Тячівщині триває осінній призов до лав Збройних Сил

Попри те, що вже рік наша армія є контрактною, військовий призов строковиків в Україні не відмінено. Вважається, що потреба у резервах надто велика і вкрай необхідна в нинішніх умовах, коли триває протистояння з Російською Федерацією.

Читати далі