Новини Тячева і Закарпаття

З 16 СІЧНЯ ОБСЛУГОВУВАННЯ - УКРАЇНСЬКОЮ!

16 січня 2021 року набирає чинності стаття 30 Закону України “Про забезпечення функціонування української мови як державної”, основною вимогою якої є використання української мови під час обслуговування споживачів.

Читати далі

Замороження цін на деякі продукти в Росії призвело до зникнення їх з полиць магазинів

Замороження державою цін на цукор і соняшникову олію призвело до того, що невеликі та середні торгові мережі зіткнулися з проблемами - нестача поставок і, як наслідок, дефіцит товару, інформує Українська Правда.

Читати далі

Фото дня: зимові краєвиди з оглядового майданчика «Панорама Тячів»

Веломаршрут «Панорама-Тячів-ОТГ» – гарна нагода помилуватись красою навколишньої зимової природи з висоти не лише в теплу пору року, а і взимку, при цьому не від’їжджаючи далеко від міста. Такі мальовничі білосніжні пейзажі відкриваються зараз з оглядового майданчика «Панорама Тячів» у селі Тячівка.

Читати далі

Зміни у законодавстві: за чиї гроші відтепер будуватимуть інфраструктуру міст і сіл

З 1 січня 2021 року остаточно скасовано пайову участь у розвитку інфраструктури населеного пункту. Цей тариф (до 10% для комерційної та до 4% для житлової нерухомості) було запроваджено для того, аби простимулювати оновлення інфраструктурних об’єктів паралельно зі спорудженням нових будинків. Але цей механізм виявився не надто ефективним, і зрештою його почали називати символом корупції та навіть «податком на інвестицію». Mind розбирався, у що трансформується цей податок та наскільки вагомим стане відтепер навантаження на забудовників.

Читати далі