Надіслати
НОВИНУ
 
7/9/2013    П:3589 К:0
Федір Стан: проблем з відпуском безкоштовних медикаментів у Тячівському районі немає
Днями на регіональних інтернет-ресурсах з’явилась інформація про зупинення Тячівською РДА постанови Кабінету Міністрів про безкоштовне забезпечення медикаментами хворих на цукровий діабет.

Заступник голови Тячівської районної державної адміністрації Федір Стан прокоментував ситуацію, яка склалась: «Ми можемо запевнити, що Тячівська райдержадміністрація не може припинити і навіть призупинити дію Постанови Кабінету Міністрів України щодо відпуску по безкоштовних рецептах товарів медичного призначення за пільговими рецептами пільговій категорії хворих згідно відповідних програм».

За інформацією прес-служби Тячівської райдержадміністрації лист начальника відділу охорони здоров’я державної адміністрації Стойки В. І. до директора ТОВ «Хустфарм» Кузьмі В. В. - це лише елемент внутрішньої переписки, мета якого – проведення взаємозвірки по вартості відпущених медикаментів.

У зв’язку з подорожчанням препаратів та зростанням кількості хворих виникла заборгованість по відповідним програмам, але дане питання є пріоритетним у влади і оперативно вирішується.

На сьогоднішній день ситуацію про виділення додаткових коштів на фінансування програм вирішено та відновлено безперебійний відпуск безкоштовних рецептів.

Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi