Надіслати
НОВИНУ
 
3/26/2020    П:72 К:0
На Закарпатті соціально незахищені верстви населення забезпечать продуктовими наборами?
В.о. голови Закарпатської облдержадміністрації Олексій Гетманенко провів робочу зустріч із директором департаменту соцзахисту ОДА Михайлом Петрішкою. Обговорили питання максимального убезпечення цієї категорії осіб від зараження серйозною недугою. А саме – забезпечити їх найнеобхіднішим, аби як найменше виходили на вулицю, менше відвідували магазини і аптеки.
Михайло Петрішка поінформував, що в області кількість одиноких громадян похилого віку та осіб з інвалідністю, які потребують допомоги, становить 12312 осіб. Для запобігання поширенню коронавірусної інфекції COVID-19, територіальними центрами соціального обслуговування Закарпаття для надання соціальних послуг залучено 829 працівників.

Слід зауважити, що пенсії, різні види допомог надаватимуть вчасно, за несвоєчасну сплату комунальних платежів, штрафи не стягуватимуть. У найближчий час відбудеться селекторна нарада за участі всіх керівників районів, профільних служб з відповідними дорученнями, виконання яких перебуватиме на особистому контролі очільника Закарпаття.

Довідково:

Понад 10 мільйонів пенсіонерів України, із щомісячною пенсією до 5 тис грн, у квітні отримають одноразову виплату у розмірі 1 тис грн. Таку виплату також отримають більше 400 тисяч громадян, які отримують державну соціальну допомогу у зв’язку з інвалідністю та за віком замість пенсії. З травня 2020 року планується проведення індексації трудових пенсій на 11%, гарантоване підвищення пенсій отримають близько 7 мільйонів пенсіонерів. Також з травня буде встановлено щомісячну надбавку до пенсії у розмірі 500 гривень 1,5 мільйонам пенсіонерів, яким виповнилося 80 і більше років.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi