Надіслати
НОВИНУ
 
9/11/2019    П:183 К:0
Олена Зарева із Закарпаття відзначила 100 років з дня народження (ФОТО)
Закарпатська область поповнилася ще одним столітнім ювіляром – 100 років з дня народження візначачила Олена Зарева із Пузняківців, Мукачівського району. Іменинницю привітали і від імені народного депутата України Василя Петьовки.
Ювілярка про життя розповідає з усмішкою. Каже: працювала , скільки себе пам’ятає.  На її плечах окрім виховання дітей було все господарство, городина, худоба.  А у вільний від роботи час, хоч його і було обмаль - вишивала. В скрутні часи,  коли не вистачало грошей – батьківщину не покидала.  Завжди вміла заробити в Україні. Довгожительці хоч і цілих сто років, та вона живе сама. Ніяк не вмовити Олену Дмитрівну залишити рідне обійстя – каже сім’я. Але тим не менш,  й досі веде активний спосіб життя, порається на кухні і по господарству.

У ювілярки є 3 сини, 8 онуків, 14 правнуків і навіть 4 праправнуки. Свій життєвий досвід передала дітям. Ну а щодо секрету довголіття, то рідні кажуть , що це здоровий спосіб життя, працьовитість і щире добре серце.


До привітань ювілярці долучився народний депутат Василь Петьовка. Від імені народного депутата бабусі вручили цінні подарунки.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi