Надіслати
НОВИНУ
 
9/10/2019    П:125 К:0
Заява про екологічні наслідки
Заява про екологічні наслідки діяльності від «Реконструкції водозабору та споруд очищення води р.Тиса потужністю 2400 м3/добу для питних та господарсько-побутових потреб м.Тячів».
Проектною документацією  передбачено реконструкція  водозабору та споруд очищення води р.Тиса для питних та господарсько-побутових потреб м.Тячів потужністю 2400 м3/добу, 876000 м3/рік .

На майданчику водозабору  передбачено облаштування насосів для забору води з р.Тиса в залізобетонної будівлі з її укріпленням габіонами з щебінкою та можливістю обслуговування приміщення машзалу через люки, розташовані на рівні верху дамби.

На майданчику водоочисних споруд проектом передбачається розташування обладнання для фізико-хімічного очищення та знезараження води р.Тиса в будівлі з встановленням резервуарів протипожежного запасу води  поряд з будівлею .

Промивні води фільтрів відводяться в окрему будівлю, де овас механічно зневоднюється, а освітлені промивні води, після очищення на мікро фільтрі використовуються для цілорічного внутрішньо -ґрунтового зрошення енергетичних рослин, біомаса яких використовується як альтернативне джерело енергії.

Проектною документацією  розглянуті всі аспекти реконструкції  споруд водозабору та очищення води р.Тиса – екологічні, економічні, соціальні, та зроблено висновок про доцільність та екологічну безпечність запроектованого об’єкту з дотриманням вимог охорони навколишнього середовища в районі розміщення споруд.

Замовник зобов’язується виконати всі проектні рішення по охороні навколишнього природного середовища, гарантує екологічну безпеку на всіх етапах реконструкції і експлуатації об’єкта, керуючись Законом України «Про охорону навколишнього природного середовища» і іншими нормативними законодавчими актами.


З проектною документацією можливо ознайомитися  за адресою: м. Тячів , вул. Шевченка, 2; тел. (03134) 3-30 89Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi