Надіслати
НОВИНУ
 
8/14/2019    П:222 К:0
У Тернові капітально ремонтують ДНЗ №1 (ФОТО)
Наразі замінено вікна та двері, частково перекрито дах.
Як розповідає сільський голова Тернова Василь Кустрьо,  капремонт будівлі Тернівського ДНЗ ясла-садка №1 розпочато ще у жовтні минулого року. Тоді  було частково перекрито дах будівлі. А цьогоріч оновлення дитсадка продовжено –  у закладі  замінено вікна та двері на нові, енергозберігаючі. Також ближчим часом підрядник завершить розпочаті тогоріч роботи з перекриття даху будівлі – буде перекрито основний корпус та реконструйовано навіс (450 тис. грн. виділено). Передбачається, провести й внутрішні ремонти у приміщенні, на це виділено близько 590 тис. грн.

Як зазначив Василь Кустрьо, загалом, відповідно до зведеного кошторису, ремонт дитсадка обійдеться у 1 млн. 495 тис. грн. Кошти на реалізацію проекту з капітального ремонту Тернівського ДНЗ №1 виділяються з Мінрегіонбуду за сприяння партії Олега Ляшка.

Василь Юрійович каже, що після проведення ремонтних робіт у дитсадку сільська влада має намір відкрити додаткову, четверту групу, аби охопити  дошкільною освітою ще більше маленьких тернівчан.

Завідувач дитсадка Ганна Хромей зазначає, що потреба у відкритті ще однієї групи у навчальному закладі доволі велика. Адже у садочку діють 3 групи, які відвідують 92 діток не тільки з  Тернова, а й з  Петрушова. Ще 20 дошкільнят охоплені соціальним патронажем, а 17 діток готують до школи  у короткотривалій групі, що працює на базі Петрушівської ЗОШ І-ІІ ст. Однак цього недостатньо, адже у черзі на зарахування до дитсадка стоять аж  65 діток. Тож відкриття ще однієї групи хоча б частково вирішило б питання охоплення дошкільною освітою тернавських малюків.

Tyachiv.com.ua
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi