Надіслати
НОВИНУ
 
8/14/2019    П:140 К:0
З вересня змінюються умови постачання електроенергії для підприєців та юридичних осіб
Законом України «Про ринок електричної енергії» передбачене запровадження з 01 липня 2019 року повномасштабного функціонування ринку електричної енергії, у зв’язку з чим суттєво змінилися умови закупівлі електричної енергії для Споживачів.
Ціна в новому ринку електричної енергії формується погодинно з урахуванням обсягів споживання електричної енергії в розрізі доби. Тому Постачальнику дуже важливо володіти інформацією щодо обсягів споживання (погодинних та поденних) Споживачів, для подальшої успішної їх закупівлі на ринку електричної енергії.

У зв’яку з цим ТОВ «Закарпаттяенергозбут» доводить до Вашого відома, що до 1 вересня поточного року відповідно до умов Договору про постачання електричної енергії Споживач зобов’язаний надати відомості про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному році з помісячним розподілом у формі Додатку 3 до Договору про постачання електричної енергії.

Бланки для оформлення додатків до Договору про постачання електричної енергії можна отримати безпосередньо у працівників Центру обслуговування клієнтів, що знаходяться за адресами, розміщеними на веб-сайті Постачальника: https://zakarpatzbut.energy/pro-kompaniiu/kerivnitstvo.
 
Обсяги очікуваного споживання електричної енергії повинні об’єктивно відображати прогнозоване споживання електроенергії або бути максимально наближеними до фактичних обсягів споживання.
 
У разі ненадання Споживачем зазначених відомостей про обсяги очікуваного споживання електричної енергії в наступному році Постачальник визначає заявлений обсяг електроенергії за фактичними обсягами споживання у відповідних періодах поточного року, що минули.
 

Адміністрація ТОВ «Закарпаттяенергозбут»
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi