Надіслати
НОВИНУ
 
10/4/2018    П:728 К:0
На Тячівщині вчилися, як діяти при надзвичайній ситуації на Теребле-Ріцькій ГЕС (ФОТО)
3 жовтня на Хустській та Тячівській ланках територіальної підсистеми єдиної державної системи цивільного захисту Закарпатської області пройшли практичні навчання щодо дій у разі виникнення надзвичайної ситуації на Теребле-Ріцькій ГЕС.
Як повідомив завідувач сектору з питань цивільного захисту Тячівської РДА Василь Бокотей, до навчань були, зокрема, задіяні Тячівська районна державна адміністрація, Дулівська та Тереблянська сільські ради, Тячівський відділ поліції, Тячівський районний відділ УДСНС, Тячівська станція екстреної медичної допомоги.

Згідно з планом навчань, після проведення оповіщення населення за допомогою сирени та гучномовця на базі Дулівської ЗОШ І-ІІ ст. (директор О.М.Майор) було розгорнуто роботу Збірного пункту евакуації. Відтак проведено інструктаж щодо правил поведінки під час евакуації, реєстрацію населення та посадку в автобуси для подальшої евакуації до безпечного місця перебування, а саме до Тереблянського НВК (директор М.І.Цьока), де було розгорнуто Приймальний пункт евакуації.  «Евакуйоване населення» розмістили у спортзалі, надали медичну допомогу та забезпечили необхідним (гарячими напоями та солодощами).

Після практичного відпрацювання завдань у актовій залі Тереблянського НВК учасники штабних навчань, котрі, до речі, проводяться у зоні можливого катастрофічного затоплення Теребле-Ріцької ГЕС вперше за 30 років, під головуванням начальника управління цивільного захисту Закарпатської ОДА Віктора Буришина, заступника голови Тячівської РДА Віктора Погара та першого заступника голови Хустської РДА Віктора Сабадоша підвели підсумки. На нараді проаналізовано злагодженість дій всіх сил цивільного захист, котрі залучаються до процесу евакуації, дано відповідні вказівки та доручення.Tyachiv.com.ua

Фото – Наталія Маджара


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi