Надіслати
НОВИНУ
 
6/12/2018    П:712 К:0
У Буштинській гімназії-інтернаті діє літній мовний табір (ФОТО)
Літні канікули – це не тільки довгоочікувана безтурботна пора, а й нагода провести дозвілля з користю: до прикладу, підучити іноземну мову. Саме з цією метою при школах Тячівщини організовано мовні табори.
Один із таких – табір з денним перебуванням під назвою «Friends» («Друзі») – діє на базі Буштинської гімназії-інтернату гуманітарного профілю (директор – Ольга Орсаг) з 1 по 14 червня.

Школярі записувались до табору за бажанням. Займаються у двох групах: англомовній (керівники – вчителі Вікторія Сабадош, Антоніна Мельник), а також німецько- та французькомовній (Ібоя Немеш, Віталій Швидкий). У кожній групі – по 30 юних поліглотів з 5-8 класів, які цікавляться іноземними мовами і мають бажання розширити кругозір.

Заняття у таборі проводяться з 9 години ранку до обідньої пори.

Ми навідались до «Друзів» і поспостерігали за тим, як проводить дозвілля дітвора. У класі – робоча, але невимушена  атмосфера. На партах – таблички з іменами кожного англійською мовою. На дошці теж іноземною записані основні правила табору: «тільки англійська»;  «без домашніх завдань», «без оцінок», «повага одне до одного».

Заняття проходять в ігровій формі. Сьогодні діти вчаться по-різному відповідати на питання  «Як справи? Як настрій?». Адже у розмовному стилі мови може бути набагато більше варіантів, ніж в офіційному. До того ж, саме розмовні форми найчастіше можна почути у кіно та  мультфільмах. Тож діти схоплюють усе на льоту. А щоб трохи розважитись і потанцювати, таборяни вивчили кумедну пісню з рухами про дружбу. Ще одна тема дня – «Країни світу». Кожен з учнів отримав роздруківку з мапою світу з англомовними назвами країн. Діти з цікавістю розглядають карту і запам’ятовують нову інформацію. Їм подобається, що у таборі можна почуватися вільно, не боятись поганих оцінок. 

Навчити використовувати іноземну у повсякденному житті – таким є один з напрямків діяльності мовних таборів. Для цього педагоги табору щодня готують для школярів різноманітні захоплюючі квести, вікторини, цікаві ігри та конкурси.

Наталія Маджара для Tyachiv.com.uaКоментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi