Надіслати
НОВИНУ
 
6/6/2018    П:1124 К:16
У Тячівській ОТГ відкрили нову асфальтівку у Чорній Воді (ФОТО)
Сьогодні, 6 червня, у Тячівській ОТГ урочисто відкрили новеньку асфальтівку довжиною 3,3 кілометри по вулиці Чорна Вода у с.Лази, яка веде до унікальної рекреаційної зони з джерелами цілющих вод.
«Минулого року ми прийняли програму відновлення рекреаційної зони у Чорній Воді. Одним із її пунктів стало будівництво дороги до оздоровниці», – зазначив Тячівський міський голова Іван Ковач.

До цього часу рекреаційна зона сполучалася з центральною вулицею Лазів грунтовою дорогою. Тож дорожнє покриття прокладали практично з нуля. Роботи фінансувались як з державного, так і з місцевого бюджету. Причому державні кошти отримали після того, як у Чорній Воді побував голова ОДА Геннадій Москаль, – кажуть у Тячівській міській раді. Тендер на виконання робіт виграла підрядна організація ПП «СТІК». Якщо кошторисна вартість об’єкта становила близько 6 млн. грн., то підприємство взялося її збудувати за понад 5,5 млн. грн.

 «Це наш обов’язок перед жителями села, адже вони достойні того, щоби їздити по гарній дорозі», – каже міський голова Тячева Іван Ковач.

На відкритті автошляху звучали слова вдячності на адресу представників влади та виконавців робіт. Від імені мешканців Чорної Води за прокладену дорогу подякував старожил Михайло Цубера.

На цю дорогу чекали не тільки місцеві мешканці, а й люди, які приїжджають до Чорної Води за здоров’ям. Адже вода, яка має природне чорне забарвлення та унікальні цілющі властивості, помічна при захворюваннях опорно-рухового апарату, при болях у суглобах тощо. Відтепер дістатись до оздоровниці стане набагато легше, – впевнені вони.

Після перерізання символічної стрічки у велопробіг рівною асфальтівкою вирушили юні мешканці Чорної Води.


Відкриття нової дороги стане поштовхом до розвитку мальовничої рекреаційної зони, яка вже незабаром наповниться бажаючими відпочити та підлікуватись, а також насолодитись заміською тишею і неповторними пейзажами.
Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Коментарі (16)
Читаю
6/7/2018 8:25:11 PM  |  IP: 195.66.156.***
Тарасе, тебе повезуть на біціглях , бо ти на тонше не тягнеш. Айбо ..пиши щось, зробити ти не можеш
Я з поповичем
6/7/2018 8:17:24 PM  |  IP: 195.66.156.***
Яка розумна , ти , тарасе , людина! Давай, разом с тобою, проінспектуємо правильність розрахунків за роботи ( дороги) в р. Полі. У тебе є свої думки, щодо будівництва доріг, давай витребувуєм необхідну документацію у міській раді і, разом із спеціалістами,докажемо їм, що вони крадії . Признач зустріч, чекаю.раді
тарас попович
6/7/2018 6:32:36 PM  |  IP: 195.66.157.***
Заправляєш авто на заправці, уже платиш податок, податок закладений в ціну товару, оформляєш договір дарування чи інші документи, плати мито і т.д. і т.п.Платять всі. Незалежно, працюєш ти, чи ти безробітний або пенсіонер.
Дороги робити треба. Просто не треба робити піар і не використовувати людські грош для задоволення своїх особистих потреб. І якщо робити то робити якісно з гарантією хоча би не меше 10 років. Треба дотримуватися елементарних вимог законодавства. Мінімальна ширина одніє смуги проїзджої частини, згідно нормативів, має бути не менше 3.5 м., а там дві смуги мають таку ширину. Я вже не буду писати про профіль дороги, про те, яка робота мала бути виконана до укладання асфальту. Там просто, як в Руському Полі і в інших місцях, завезли гравій, зверху асфальт, закаткували і дорога за три дні готова. Можна їхати різати стрічку. За які "виконані" роботи заплатили гроші тримається в секреті. Цю дорогу можна використовувати лиш для пішоходів, велосипедів, скутерів, самокатів, для возів і для сільської череди. Для авто вона не годиться бо дотримуватися правил дорожнього руху там неможливо.
Ковачу потрібно закупити карети, білих коней, щоб доставляти туристів в Ч. Воду.
Тячівець
6/7/2018 5:50:15 PM  |  IP: 195.66.156.***

Невже самою великою проблемою є перерізання стрічки!? Якщо робиться для людей, це погано!
Сила Слова
6/7/2018 1:44:46 PM  |  IP: 185.210.216.***
Ваньку, у нас в державі фіскальна політика організована так, що ти хоч-не хоч, робиш чи не робиш, але податки платиш. Бо вони закладені в усе. Так що давай ото про "будки не побудували" нам не заливай, ця ніша вже зайнята.
Іван
6/7/2018 12:43:29 PM  |  IP: 188.226.220.***
На мою думку, зроблено все правильно. Об'єднана громада, а саме міський голова Ковач І.І., переживає вже не лиш за Тячів, а й за населені пункти, які увійшли до громади. Честь і хвала йому за це. А неграмотних "доброжилателів" (з помилкою написано навмисно!) треба би спитати - а що ви самі зробили для того, щоб УСІМ жити стало краще? Чи хоч гривню податку заплатили? Чи десь працюєте? Чи просто розливаєте навколо себе гній, бо ви вже так звикли жити, та й хочете щоб інші так жили?
Петро Г.
6/7/2018 12:13:48 PM  |  IP: 195.66.156.***
Є категорія людей котрі все видять і сприймають зроблене у міру своєі компетентності та інтелекту.Є поговірка на злодійови шапка горить.Не гоже інших прирівнювати до себе і писати усяку нісинітницю. Нинішній раді та іі керівнику І. Ковачу іншим спеціалістам треба подякувати за сумлінну роботу. А нині перевіряючих багато, то нехай виконують своі обовязки по контролю за використанням бюджетних коштів.
Сила Слова
6/7/2018 8:51:05 AM  |  IP: 185.210.216.***
Стрічки, стрічечки, стрічулечки...Нам треба більше стрічок, ще більше стрічок, нам треба бога стрічок! Ми будемо їх перерізати, різати, кромсати, рубати невпинно, безжально. О, святі стрічки, лиш дайте нам ножиці, і ми їх переріжемо всіх!
физик
6/6/2018 9:32:10 PM  |  IP: 46.211.155.***
велика справа, я вже думав, шо ци ями там навики
Читач
6/6/2018 9:18:49 PM  |  IP: 195.66.156.***
Скільки жовчі! Що треба робити, щоб Василь, йовшко і кум були задоволені/це один дописувач/ . А ви спитайте у людей, які живуть у ч. Воді, тоді може щось і зрозумієте. Хоча , навряд чи .. все що не робиться, погано .. так ч. Вода , місце курортне,,! Шкода емоцій на цю .....

<<Попередня
1
2
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi