Надіслати
НОВИНУ
 
12.02.2018    П:784 К:8
На Тячівщині і далі хворіють на кір
Як інформують у Тячівській районній філії ДУ «ЗОЛЦМОЗУ», на сьогоднішній день на Тячівщині з початку року зареєстровано 170 випадків захворювання, зокрема, 28 недужих наразі перебувають на стаціонарному лікуванні в інфекційному відділенні Тячівської РЛ №1.
Як зазначив головний лікар Тячівської РЛ №1 Федір Яринич, якщо минулої п’ятниці був зафіксований 1 випадок захворювання на кір, то в суботу – два, а в неділю – шість (зокрема, 4 дітей). Серед них – мешканці Лазів, Руського Поля, Чумальова, В.Угольки, з легкою та середньою формою захворювання.

Медики наголошують: єдиний дієвий спосіб профілактики і боротьби з захворюваністю на кір – це щеплення. 

Чи продовжать карантин у навчальних закладах Тячівщини – стане відомо завтра, 13 лютого, коли відбудеться чергове засідання протиепідемічної комісії. Тим часом навчання у школах Тячівської ОТГ з сьогоднішнього дня відновлено.


Tyachiv.com.uaКоментарі (8)
таня
13.02.2018 20:14:50  |  IP: 31.41.89.***
У статті проблема - кір, а в Углі посада директора .Як у тому анегдоті про воші ?
таня
13.02.2018 20:11:21  |  IP: 31.41.89.***
У статті проблема -кір ,а в Углі директор.Як у тому анегдоті про воші?
таня
13.02.2018 20:07:32  |  IP: 31.41.89.***
У статті проблема- кір,а в Углі директор,як в тому анегдоті про воші?
Ніна
13.02.2018 19:51:56  |  IP: 46.211.97.***
А що у Рошко лиш три конкуренти? Цікаво хто це підскажіть?
Ніна
13.02.2018 19:49:01  |  IP: 46.211.97.***
А що у Рошко лиш три конкуренти? Цікаво хто це, може підскажете?
Спостерігач
13.02.2018 07:52:03  |  IP: 37.52.105.***
В Углі хронічно борьба в школі за директорське крісло. Вам треба чоловіка директора і не з села може тоді успокоїться школа
житель села тоже
12.02.2018 17:19:29  |  IP: 31.41.89.***
9. Обрання керівника закладу загальної середньої освіти

Відповідно до абзаців 1-4 частини 2 статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту» керівник закладу загальної середньої освіти призначається на посаду та звільняється з посади рішенням засновника (засновників) закладу або уповноваженого ним (ними) органу.

Керівник державного, комунального закладу загальної середньої освіти призначається на посаду за результатами конкурсного відбору строком на шість років (строком на два роки - для особи, яка призначається на посаду керівника закладу загальної середньої освіти вперше) на підставі рішення конкурсної комісії, до складу якої входять представники засновника (засновників), трудового колективу, громадського об’єднання батьків учнів (вихованців) закладу загальної середньої освіти та громадського об’єднання керівників закладів загальної середньої освіти відповідної адміністративно- територіальної одиниці. До участі у роботі комісії з правом дорадчого голосу можуть залучатися представники громадських об’єднань та експерти у сфері загальної середньої освіти.

Положення про конкурс на посаду керівника державного, комунального закладу загальної середньої освіти розробляє та затверджує засновник на підставі типового положення, затвердженого Міністерством освіти і науки України (наразі розробляється).

Одна і та сама особа не може бути керівником відповідного закладу загальної середньої освіти більше ніж два строки підряд (до першого строку включається дворічний строк перебування на посаді керівника закладу загальної середньої освіти, призначеного вперше). Після закінчення другого строку перебування на посаді особа має право брати участь у конкурсі на заміщення вакансії керівника в іншому закладі загальної середньої освіти або продовжити роботу в тому самому закладі на іншій посаді.

Слід врахувати, що відповідно до підпункту 17 пункту 3 розділу ХІІ «Прикінцеві та перехідні положення» Закону після 28 вересня 2017 року частина друга статті 26 Закону України «Про загальну середню освіту» застосовується до посад, що стали вакантними в установленому трудовим законодавством Порядку.

Крім того, під час проведення конкурсу варто враховувати те, що згідно з частиною 2 статті 24 Закону України «Про загальну середню освіту» посаду керівника закладу загальної середньої освіти незалежно від підпорядкування, типу і форми власності може обіймати особа, яка є громадянином України, має вищу освіту ступеня не нижче магістра та стаж педагогічної роботи не менше трьох років, а також організаторські здібності, фізичний і психічний стан якої не перешкоджає виконанню професійних обов’язків. Отже, з відповідного положення Закону було вилучено вимогу щодо обов’язкової наявності саме вищої педагогічної освіти, а також вимогу щодо необхідності проходження «атестації керівних кадрів освіти у порядку, встановленому Центральним органом виконавчої влади, що забезпечує формування державної політики у сфері освіти».

Звертаємо також увагу на те, що тимчасова відсутність затвердженого Міністерством зазначеного вище типового положення (наразі розробляється) не зупиняє дію норми Закону щодо призначення керівника закладу загальної середньої освіти на посаду винятково за результатами конкурсного відбору.

Тому, керівник державного закладу загальної середньої освіти має обиратися на основі конкурсного відбору, проведеного відповідно до Порядку призначення на посаду керівників загальноосвітніх навчальних закладів державної форми власності, затвердженого постановою Кабінету Міністрів України від 13 жовтня 2015 р. № 827. Водночас керівник комунального закладу загальної середньої освіти має обиратися на основі конкурсного відбору, що має бути проведений відповідно до Положення про конкурс на посаду керівника комунального, закладу загальної середньої освіти, розробленого та затвердженого засновником цього закладу. Крім того, у пункті 3 зазначеної постанови органам місцевого самоврядування було рекомендовано «з урахуванням Порядку, затвердженого цією постановою, визначити протягом місяця процедуру призначення, керівників загальноосвітніх навчальних закладів комунальної форми власності за результатами конкурсного відбору».

Отже, керівник державного чи комунального закладу загальної середньої освіти призначається на посаду виключно за результатами конкурсного відбору.
житель села
12.02.2018 17:18:46  |  IP: 31.41.89.***
А в Углі під шумок віббувається рейдерський захват школи Рошко М.І. яка зарекомендувала себе як корупціонерка вищого гатунку ,метою якої є взяти нароботу за великі гроші пару людей і втекти на пенсію рівно через рік . Чи ви бачили аби після прийняття нового закону про освіту хтось без конкурсу міг стати директором . А в Углі можна !!! Бо голова села і в очі не видів що написано в тому законі .Йому закон -- шайка грубіянів типа Поп володимира і ко .І всі знають що ото за ко і защо за Рошканю .А ко не знає та можеме туй висвітлити . Пишіть кому цікаво ,поінформуєме зі слів очевидців .

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi