Надіслати
НОВИНУ
 
12.02.2018    П:420 К:0
У Тячеві відбулася нарада працівників культури про підсумки роботи за 2017 рік (ФОТО)
6 лютого в малому залі районного будинку культури відбулася нарада працівників культури району про підсумки діяльності закладів культури і мистецтв за 2017 рік та завдання на 2018 рік.
Про підсумки роботи закладів культури та мистецтв району за 2017 рік доповів Гудак В.А. - начальник відділу культури райдержадміністрації.

До працівників галузі культури звернулися: керівник апарату райдержадміністрації Макусій Б.Ю та начальник організаційного відділу районної ради Козар О.І.

Про роботу клубних закладів району за 2017 рік звітувала Сасин Н.Й. - директор РМЦ.

Про підсумки роботи бібліотек району за 2017 рік звітувала Федина В.В.-завідуюча цетральною дитячою бібліотекою.

З роботою дитячих шкіл мистецтв за 2017 рік ознайомила Сасин О.І. - провідний методист РМЦ.

Грамоти департаменту відділу культури ОДА та відділу культури РДА працівникам галузі вручив начальник - В.А.Гудак, а саме: з нагоди ювілею -Немеш Олені с.Угля, Кошілка Галина Іванівна - завідуюча клубу с.Новоселиця, Грись Мар’яні Михайлівні- завідуючій клубу с.Тисалово, Сутулі Ользі Іванівні завідуючій відділу комплектування ЦБС, Грись Мар’яні Михайлівні - завідуючій клубу с.Тисалово, Реплюк Марії Іванівні - завідуючій клубу с.Петрушів- за виконання надання платних послуг населенню, інформують у Відділі культури Тячівської РДА.


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi