Надіслати
НОВИНУ
 
12.02.2018    П:621 К:0
У Дубове завітав з візитом Архієрей та освятий новий іконостас (ФОТО)
Знаковою подією видався для громади греко-католицької парафії Різдва Св.Івана Хрестителя у смт. Дубове день неділі 11 лютого, у який до вірників приїхав єпископ Мукачівський Владика Ніл Лущак.
Він завітав з пастирським візитом для того, щоб освятити новий  іконостас, який громада усіма силами встановлювала протягом останніх років, а також привітати із 10-річним ювілеєм священицького служіння місцевого настоятеля парафії високопреподобного ієромонаха Теодора Мацапулу.
Також на свято прибули монахи та монахині з багатьох міст України, священики навколишніх сіл та численні вірні.

Єпископа зустріла молодь громади із традиційним короваєм. Зайшовши до храму, Архієрей здійснив освячення іконостасу і почалося святкове Богослужіння, яке
супроводжував своїм чудовим співом місцевий хор під керівництвом викладача Дубівської школи мистецтв Богдани Дровальової.

У свої проповіді Єпископ пригадав, що саме 11 лютого Церква відзначає Всесвітній день хворого, тому закликав у проповіді з великою відповідальністю, повагою та християнським милосердям дбати про всіх немічних, а особливо огоротати увагою хворих та людей похилого віку із наших родин.

Опісля Богослужіння, яке завершилося молитвою за мир в Україні, о. Теодорапривітав єпископ, вручивши від імені єпископів та священиків дар – нові ієрейські ризи, а також зі словами подяки звернулися і вірники парафії.

На завершення свята гостей вразили своєю майстерністю учні Дубівської школи мистецтв, виражаючи таким чином всю радість цього величного свята, яку кожен
із присутніх відчував у своєму серці.
Прес-центр парафії Різдва Св. Івана Хрестителя у смт. Дубове


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi