Надіслати
НОВИНУ
 
09.02.2018    П:669 К:1
Тячівська ОТГ отримає у власність близько 1510 га державних земель
8 лютого, на засіданні 22-ї позачергової сесії Тячівської міської ради сьомого скликання, депутати міськради прийняли рішення доручити виконкому Тячівської міської ради ОТГ звернутися до Головного управління Держгеокадастру у Закарпатській області з клопотанням про передачу у комунальну власність земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності орієнтовною площею 1510 га.
Рішення прийнято у відповідності до постанови Уряду щодо передачі земельних ділянок сільськогосподарського призначення державної власності за межами населених пунктів у комунальну власність об’єднаних територіальних громад.

Алгоритм дій щодо передачі земель у власність включає 4 етапи: клопотання ОТГ до відповідного головного управління Держгеокадастру про передачу земель; інвентаризація земель в межах ОТГ; реєстрація земельних ділянок у кадастрі; передача земель в комунальну власність.


Tyachiv.com.uaКоментарі (1)
тарас попович
11.02.2018 15:00:32  |  IP: 195.66.157.***
Невже міська рада піде проти мешканців Руського Поля, які ще не втратили надію, на розпаювання землі ? Було би по людськи якби Ковач не прибирав землю, а посприяв у тому щоб в кінці кінців віддали землю людям, які на ній трудилися багато років.

У СПРАВЕДЛИВОМУ АЛГОРИТМІ Є ЛИШ ОДИН ЕТАП : Р О З П А Ю В А Н Н Я.

Потрібно негайно провести збори та спитати людей, чи вони за передачу землі у власність міської ради, чи вони хочуть отримати паї на землю ?

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi