Надіслати
НОВИНУ
 
08.02.2018    П:557 К:2
Інфраструктурні проекти для Закарпатської області обговорили з в.о.керівника «Укрзалізниці» народні депутати від Закарпаття (ФОТО)
Народні депутати від Закарпаття Валерій Лунченко, Василь Петьовка та Роберт Горват провели зустріч з в.о. "Укрзалізниці" Євгеном Кравцовим, під час якої обговорили ряд важливих інфраструктурних проектів для Закарпатської області.
Зокрема, йшлося і про необхідність та  можливість прискорення запуску потягу сполученням Мукачево - Будапешт.

Роберт Горват підняв проблему, вирішенням якої опікується особисто. Це – залізничне сполучення Ужгород - Кошіце.  З в.о.керівника «Укрзалізниці» обговорили і вже проведену роботу, можливості використання вузької та широкої колії, перспективи запуску потягу.

Враховуючи прохання жителів області, народні депутати просили розглянути і можливість внесення змін у дорожній графік руху потягів Ужгород - Київ (№13) та Харків - Рахів.  Зокрема, передбачити додаткові зупинки потягів  у смт. Перечин та с. Кваси відповідно. Нововведення дозволять полегшити доїзд до своїх домівок мешканцям прилеглих сіл, а також забезпечать більш комфортний доступ до курортів краю туристам з усієї країни.

Валерій Лунченкр висловив вдячність керівництву "Укрзалізниці" за впровадження руху потягу сполученням «Київ – Солотвино» через місто Хуст. Це дозволило підвищити збільшення завантаженості цього маршруту до 86 %. Йшлося і про капітальний ремонт хустського залізничного вокзалу, що наразі перебуває у  вкрай незадовільному  стані.  В.о. "Укрзалізниці" Євген Кравцов дав обіцянку почати ремонтні роботи там у поточному році.

Зустріч народних депутатів від Закарпаття з в.о.керівника «Укрзалізниці», дозволить швидше вирішити питання, пов’язані із залізничним сполученням та реконструкцієї інфрастуктурних об’єктів. Це , в свою чергу, сприятиме розвитку туризму та полегшить логістику для жителів області.


Коментарі (2)
іГОР
10.02.2018 14:41:19  |  IP: 95.133.231.***
Непоганий рекламний ролик
Нуцо
08.02.2018 20:12:18  |  IP: 46.211.26.***
Кумедна коаліція, зібралися саме ті які менш за все дбають про Закарпатську область....

<<Попередня
1
Наступна>>
Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi