Надіслати
НОВИНУ
 
11/21/2017    П:672 К:0
Тячів презентували на виставці «Художники подорожують малими містами України» (ФОТО)
16-17 листопада в Державній науковій архітектурно-будівельній бібліотеці імені В.Г.Заболотного відбувся Форум «Малі міста України». Захід проводився з метою привернення уваги громадськості до вивчення історії малих міст, їх культури, архітектурних пам'яток, збереження культурного надбання держави, розвитку регіонального краєзнавства, туризму.
В рамках Форуму було відкрито виставку картин «Художники подорожують малими містами України». Митці з різних куточків України мали можливість зобразити на полотні свої бачення і відчуття від знайомства з їх знаковими місцями, пам'ятками історії та культури, і цим самим популяризувати неповторних колорит малих містечок. Окрасою експозиції стали і майстерні роботи з краєвидами Тячева талановитих художників з Тячівщини – Надії Черевко-Попович, Юрія Вейгеша та Михайла Фурмана.

«Одного разу на виставці ми познайомилися з організаторкою виставок і форумів Людмилою Черватюк з Києва. Вона й  запропонувала взяти участь у виставці. В картинах треба було показати історію містечка та архітектуру. Також на пропозицію відгукнулися Юрій Вейгеш, який надав дві картини, ще одну надав Михайло Фурман. І мої дві. Загалом, відправили від Тячева п’ять робіт. За моїми спостереженням, це найбільше серед учасників Форуму», – розповідає Надія Черевко-Попович.

Мисткиня подала на виставку дві свої картини. Перша з них під назвою «Сусідство», на якій зображено старий будинок по вулиці Кошута у Тячеві, зведений у 18 столітті, а поруч – сучасну новобудову.

«Я хотіла показати як поряд уживаються різні споруди, різного віку та стилю. Цей будинок дуже всіх цікавив», – каже пані Надія.

Інша робота художниці – «Вулиця Незалежності», де зображено пам’ятки архітектури міста – римо-католицький і реформатський храми. Картини з видом на реформатський собор,  написані під час пленеру у Тячеві, презентували  і Юрій Вейгеш та Михайло Фурман.

Картини майстрів пензлю Тячівщини привернули увагу відвідувачів особливим шармом і колоритом.

З роботами учасників виставки «Художники подорожують малими містами України» можна ознайомитись до 11 грудня.Наталія Маджара для Tyachiv.com.ua


Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi