Надіслати
НОВИНУ
 
10.11.2017    П:382 К:0
Єгері Брустурянського лісгоспу до зими готові
У лісівників і єгерів немає періодів затишшя. Від весни до зими і навпаки – в усі пори року у лісі кипить робота. Ось взимку на території державного мисливського фонду ДП «Брустурянське ЛМГ» проходить підгодівля диких тварин.
«Підгодівля тварин гілковими кормами у вигляді віників, є одним із найбільш масових біотехнічних заходів, – розповідає директор Брустурянського лісомисливгоспу Михайло Бігун. – Заготовляють віники з пагонів (з листками) деревно-чагарникових порід, які найбільше поїдають козулі та зайці, а саме: ясеня, верби, осики, кропиву, полину і іншого різнотрав’я, які заготовлено в травні-червні 2017 року».

А для диких кабанів є свої ласощі – зернові й качани кукурудзи, які вони дуже полюбляють. Тож весело хрумкотять кабанчики ними в спеціально облаштованих для них годівничках.

Не забувають єгері й про солонці. Адже систематична підгодівля сіллю робить тварин стійкішими до захворювань і насичує поживними речовинами. Для пристосування солонців у лісових угіддях працівники лісової охорони кладуть кускову сіль у спеціально облаштовані завищені пні дерев.

Для цих потреб працівники державнох лісової охорони Брустурянського лісомисливського господарства заготовили 8,5 тисяч кормових віників, 8 тонн сіна та 2 тонни солі. І вже викладено 3 тонни сіна та 1,4 кілограмів солі.

У Брустурянському лісомисливському господарстві для потреб лісових братів єгерською службою облаштовано 112 годівниць для копитних, 140 солонців, 2 кормосховища, 17 аншлагів, 4 інформаційних панно, 6 майданчиків для кабана, 1 зерносховище, 7 мисливських будиночків та 3 майданчики для дичини. На території мисливського держлісфонду ДП «Брустурянське ЛМГ» за даними зимової таксації нараховується 172 осіб оленя благородного, 286 козуль і 67 кабанів.


Прес-служба Закарпатського ОУЛМГКоментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi