Надіслати
НОВИНУ
 
11.09.2017    П:475 К:0
У селах Усть-Чорнянського куща розпочався маштабний ремонт доріг (ФОТО)
Дороги у цьому напрямку, який до минулого року був тупиковим, найбільш запущені в усій області – ямковий ремонт тут робився раз на 8-10 років, а в крайніх селах (наприклад, Німецькій Мокрій) асфальту взагалі ніколи не було.
Зараз ремонтники – румунська фірма «Трамеко» – продовжує встеляти суцільним асфальтним покриттям дорогу в Німецькій Мокрій, рухаючися в напрямку Руської Мокрої, а далі роботи триватимуть до Лопухова, Усть-Чорної та Красної. Фінансування ремонту здійснюється з різних джерел, однак левову частку коштів покриває «дорожній експеримент». Мешканці Н.Мокрої, котрі ніколи не бачили в своєму селі асфальтоукладників, одразу після прокладання суцільного асфальту самі перекривають дорогу лавицями й возами, щоб не дозволити рух по свіжому асфальту до його повного застигання.

До кінця вересня підрядники мають встелити суцільним асфальтом дорогу через Німецьку Мокру, Руську Мокру й повернути до Лопухова. Далі роботи продовжаться в напрямку Красної. Завдання – вкрити суцільним асфальтом весь цей відрізок, і усі дуже сподіваються, що погода дозволить це зробити до настання морозів, інформують у прес-службі Тячівської РДА.
Коментарі (0)

Додати коментар
Введіть число
 
 
Новини від KINOafisha.ua
Загрузка...
Загрузка...
Афіша кінотеатра Cinema Citi